Plotek i Edyta Górniak dla WOŚP

Zobacz, co przekazała Edyta Górniak.

 

Ruszył XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem Jerzy Owsiak i wolontariusze będą zbierać pieniądze NA ZAKUP SPRZĘTU DLA DZIECI Z CHOROBAMI UROLOGICZNYMI I NEFROLOGICZNYMI.


Dziś rusza wspólna aukcja internetowa Plotka i Edyty Górniak na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania naszyjnik zainspirowany logotypem Edyty Górniak i kartki z autografami artystki.

 

Dla Edyty Górniak logotyp jest symbolem otwarcia nowego etapu w jej życiu. Autorem naszyjnika jest bliska osoba z otoczenia artystki. Warto dodać, że są tylko dwa egzemplarze tego naszyjnika z logotypem Edyty. Jeden posiada sama artystka, a drugi może być Twój...

 

Mamy dla Was również kartki od Edyty z noworocznymi życzeniami. Na jednej z kartek przekazanych na naszą aukcję Edyta napisała: "Statek bezpieczny jest tylko w porcie, lecz nie po to budujemy statki".

 

Naszyjnik z logotypem i kartki już możecie licytować pod tym linkiem.

 

 

 

 

Edyta Górniak

 

Zachęcamy do licytowania także prezentów od Radka Majdana czy bluz Natalii Lesz na innych aukcjach Plotka. I pamiętajcie, że cel aukcji jest szczytny więc liczmy na waszą hojność i zaangażowanie.

 


Zobacz także:

Plotek i Radosław Majdan dla WOŚP

Plotek i Natalia Lesz dla WOŚP