Premiera drinka "PLOTEK"

Chcecie poznać skład?

Masz ochotę na coś niezwykłego? To się dobrze składa, bo już dziś o 21.00 przy ulicy Pańskiej 97 w Warszawie otwarcie "Show Club" , a w nim tajemniczej "Bad Strefy" stworzonej z myślą i we współpracy z Dodą. Plotek.pl jest patronem tego wydarzenia. Z tej okazji barmani klubu przygotowali drink o nazwie "PLOTEK". Jeśli jednak z jakichś niewytłumaczalnych przyczyn nie będziecie mogli dotrzeć, spróbujcie przygotować go sami. Oto przepis:

Składniki: 40ml wódki, 20ml malibu, mleko, kilka kropel Bolsa truskawkowego.
Sposób przygotowania: składniki zmieszaj dokładnie w shakerze i przelej do kieliszka martini. Dolewamy jeszcze kilka kropel Bolsa truskawkowego, żeby spływał po szkle. No koniec dodajemy bitą śmietanę i startą czekoladę. I gotowe!

Oprócz wyśmienitych drinków tego wieczoru będziecie mieli okazję zobaczyć elektryzujący i niepowtarzalny show Dody, pierwszą w Polsce "Bad Strefę" oraz występy najlepszych w Polsce Drag Queens. Żeby wejść do klubu trzeba mieć ukończone 18 lat. Nie potrzeba zaproszeń, czy specjalnych wejściówek. Mile widziani są wszyscy kolekcjonerzy inspirujących wrażeń i wielbiciele dobrej zabawy. Zatem do zobaczenia dziś o 21.00 w "Show Club"! ;-)

 

 

 

 

Aik