TYLKO U NAS: Doda otwiera BAD strefę

Już w najbliższy piątek.

W najbliższy piątek przy ulicy Pańskiej 97 w Warszawie swoje podwoje otworzy Show Club. Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że jest to jeden z największych i wyposażonych w najbardziej niesamowite atrakcje klubów w stolicy. Na ponad 2000 metrów kwadratowych znajdziemy kilka odrębnych klimatycznie sal z pięcioma barami serwującymi najlepsze drinki. Sufity pokryto ponad tysiącem kul dyskotekowych, jedną ze ścian zamieniono w wodospad, a toalety mają przezroczyste podłogi. Wszystko to na trzech poziomach połączonych surrealistycznymi schodami. Jedną ze stref właściciele dedykowali Dodzie.

Artystka miała udział w tworzeniu tego niepowtarzalnego i wyjątkowego miejsca. W związku z czym powstała prawdziwa "Bad Strefa" nie mająca granic - mówi nam Krzysztof Rogowski, menadżer klubu.

Za część artystyczną klubu odpowiada oficjalny sobowtór Dody - Dżaga. Jak zdradza w rozmowie z nami:

Co weekend drogą brutalnej selekcji zaserwuję gościom najlepsze sceniczne osobowości i niepowtarzalne show.

W najbliższy piątek oficjalne otwarcie, na którym będzie można zobaczyć skandalizujący i elektryzujący występ Dody, supportowany przez najlepsze polskie Drag Queen! Do tego Doda wraz ze swoim "Bad Gangiem" uroczyście otworzy "Bad Strefę". W "Bad Strefie" znajdzie się ogromny tron Dody oraz kilka innych niesamowitych i tajemniczych rzeczy związanych z gwiazdą! Partnerem wydarzenia jest PLOTEK.pl.

 

Spędzając ten wieczór w Show Club, będziecie mogli zasmakować drinka "Plotek" o recepturze owianej tajemnicą. A wszystko przy dobrej muzyce i w absolutnie niesamowitym otoczeniu. Jeśli chcecie zobaczyć "królową" na żywo, wybierzcie się już w piątek o 21.00 do Show Club. Tego wieczoru wstęp wolny! My też tam będziemy!

 

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Jest trailer NOWEGO klipu Dody!

Noworoczne życzenia od Dody. WIDEO

Doda: Jestem po to, żeby wam zrobić dobrze