Kudelski zaśpiewa z... Rodem Stewartem?!

Poznali się w Hollywood. Americam dream Kudelskiego?

Pisaliśmy już o Iwonie Węgrowskiej, której marzy się praca z producentami z Ameryki. Mało kto wie, że Robert Kudelski, znany z serialu "Na Wspólnej", zagrał w dwóch odcinkach amerykańskiego hitu "CIS: Kryminalne zagadki". Ale to nie wszystko.

 

Aktor poznał w Hollywood Roda Stewarta. Polubili się i może coś z tego będzie:

To bardzo przyjemny, miły facet. Nie można powiedzieć, że się przyjaźnimy, ale rzeczywiście padła propozycja, żebyśmy nagrali wspólną piosenkę - pochwalił się Kudelski w "Między kuchnią a salonem."

Odcinków z Robertem nie wiedzieliśmy, ale może uda nam się posłuchać jego amerykańskiej piosenki.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Serialowe pary - kto jest z kim?

Mucha nie ma dyplomu, ale w teatrze zagra

Pełna lista "Jak oni śpiewają"! Dramat!

Więcej o:
Komentarze (16)
Kudelski zaśpiewa z... Rodem Stewartem?!
Zaloguj się
 • wkurzacz

  Oceniono 19 razy 9

  To żałosne, jak często polskie "gwiazdy", biorą za dobrą monetę to co mówi się na amerykańskich przyjęciach:
  "Co Ty powiesz - jesteś z Polski? Też śpiewasz? Ofkors, musimy kiedyś zaśpiewać razem... No to si ju...". A nasza gwiazda już ma pełne gacie z wrażenia i dawaj opowiadać o tym w programach dla kucharek i gimnazjalistek. Tymczasem TO BYŁA ZWYKŁA UPRZEJMOŚĆ! Bo oni tam są dobrze wychowani...

 • nawia

  Oceniono 6 razy 6

  "CSI: Kryminalne zagadki"... Które? Bo są aż 3 serie: Las Vegas, Miami, Nowy Jork. Ktoś coś wie, ale nie do końca. Poproszę szczegóły.

 • earl

  Oceniono 7 razy 5

  uwielbiam te przechwałki polskich "gwiazd" o tym jak to już za chwilę zagrają w hollywoodzkim filmie, zaśpiewają ze światową gwiazdą, zrobią karierę w Bollywood itd. a potem się okazuję, że cały ten szum zrobiony wokół siebie kończy się niczym po tym jak już oblecą ze swoimi rewelacjami wszystkie tokszoły

 • miya_ke

  Oceniono 5 razy 3

  to jest ściema z tym CSI. miał zagrać w podwójnym odcinku CSI Las Vegas, finale 9 sezonu. w USA kręcą właśnie sezon 11. oglądam odcinki na bieżąco i ani w całym sezonie 9, ani w finale, w sezonie 10 i czy też połowie 11 sezonu go nie było.

 • andyy

  Oceniono 11 razy 3

  Oglądałam ten program.Kudelski w Polsce mało znany aktorzyna(nie każdy ogląda seriale),nie mówiąc już o wyczynach wokalnych.Mimo woli napomknął o propozycji zaśpiewania z Rodem Stewartem.Teraz chyba będzie czekał na propozycje,kiedy tamtem go poprosi,żeby z nim wystąpił;););)???
  Mnie też Madonna zaproponowała ,ale się zastanawiam...chyba odmówię.
  Grunt to poczucie humoru i wysokie mniemanie o sobie.

 • griswold79

  Oceniono 7 razy 3

  On w tych zagadkach juz ponoć zagrał 2 lata temu. Sęk w tym, że tych odcinków nikt nie widział, a na imdb nic o Kudelskim nie ma. Chyba, że kręcą z 5 letnim wyprzedzeniem. Skonczy się tym, że go wycięli i wstyd się komuś przyznać.

 • queenelizabeth

  Oceniono 2 razy 2

  a ze mną zaśpiewa Sir Elton ...

 • cichodupka

  Oceniono 4 razy 2

  Może od razu z Madonną? Mu się to chyba przyśniło podobnie jak rola w CSI.

 • fresco

  Oceniono 4 razy 2

  A kogóż to on grał w ,,Zagadkach,,?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX