Horodyńska odgryzła się Szulim

Pomaga Karolina Malinowska.

Agnieszka Szulim nieźle sobie nagrabiła, gdy w "Pytaniu na śniadanie" skrytykowała torebkę i kolczyki Joanny Horodyńskiej (zobacz tutaj). Nagrabiła sobie do tego stopnia, że Joanna z Karoliną Malinowską skrytykowały ją w swoim "Modowym sądzie" w "Party". Horodyńska:

Zawiodła mnie. To pewnie przez te śnieżyce... Zaprószyło jej estetykę myślenia. Czerwono-zgaszona suknia nie pasuje do urody Agnieszki, dodaje jej lat, pozbawia naszą bohaterkę. świeżości. Buro, smutno, dołująco... Jest nadzieja w związku z torebką?

Karolina Malinowska odpowiada:

Malinowa, ładna, ale niestety nie ratuje tej sukienki. Zwróć także uwagę, jak fatalnie układa się dekolt. Mam wrażenie, że cała góra tej sukienki niekorzystnie wpływa na wygląd sylwetki naszej bohaterki.

Joanna Horodyńska:

Żakardowy gorset obniżający biust i wykończenie dołu sukienki tanią mereżką to zdecydowanie dwa najgorsze elementy tej kreacji. Już nawet zniosę kolor. To bardzo ciekawe, jak źle dobrana sukienka może całkowicie zmienić wygląd, na gorsze w tym wypadku, osoby, która ją nosi. Dobrze, że chociaż Agnieszka pozostawiła swoją naturalną fryzurę... Uff, szczęście w nieszczęściu.

Dawno się tak nie ubawiliśmy! Można oczywiście polemizować z tymi opiniami, ale po co? Przecież wszystko widać gołym okiem:

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Szulim ostro pojechała po Horodyńskiej!

"Felicjańska zapomniała założyć spódnicy"

Malinowska: To najgorsza stylizacja roku