Robert Kozyra JUROREM "X FACTOR"?

Tylko u nas! Rosną szanse Kozyry.

Stacja TVN od początku grudnia kompletuje skład jury programu "X Factor". Plotek dowiedział się, że jurorem show zostanie prawdopodobnie Robert Kozyra. Były prezes Radia Zet przez kilka tygodni prowadził rozmowy z TVN-em. Podobno rozmowy zakończyły się sukcesem.

 

Czy Kozyra nadaje się do "X Factor"? Z pewnością nie można mu odmówić znajomości rynku muzycznego. W końcu przez 9 lat był prezesem Radia Zet. Z kolei doświadczenie przed kamerą zdobył m.in. jako juror Sopot Festivalu w latach 2006-2009 czy aktor serialu "Hotel 52".

 

Z festiwalu w Sopocie zapamiętaliśmy go jako bardzo srogiego jurora. Nie miał litości dla Natalii Lesz. Myślicie, że znany z kontrowersyjnych wypowiedzi Kozyra nadaje się do "X Factor"?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Kozyra: Łapicka nie ma nic do powiedzenia

Robert Kozyra zagra w serialu

Więcej o:
Komentarze (37)
Robert Kozyra JUROREM "X FACTOR"?
Zaloguj się
 • fanfaronada

  Oceniono 24 razy 16

  Wreszcie jakaś dobra propozycja. Pamiętajcie, że w tym programie najważniejsi będą uczestnicy. Nie ma sensu zatrudniać do jury słodkich gwiazdeczek, które mają niewiele cennego do powiedzenia. "Czekaliśmy na Ciebie", "byłeś rewelacyjny", "powiem krótko: świetnie" - takie banały może wydusić z siebie dosłownie każdy. Wydaje mi się, że w fotelu jurora najlepiej sprawdzą się producenci, krytycy, którzy znają branżę i nie boją się mówić wprost, że ktoś nie ma szans na nagranie dobrej płyty. Moje typy to J.Wojewódzki, R.Kozyra i M.Sablewska.

 • colourless

  Oceniono 17 razy 11

  koniec "lizania" dupy dzieciom, osobom, które dopiero czegoś się uczą. mam nadzieję, że zostaną docenione w końcu PRAWDZIWE talenty, nikt nie będzie patrzył na status majątkowy.

 • ptaszynka

  Oceniono 26 razy 10

  no szczery jest i tyle

 • dorisekx

  Oceniono 15 razy 9

  I dobrze ;>

 • rurku

  Oceniono 16 razy 8

  Wojewódzki, Sablewska i Kozyra idealne jury

 • edziacyganka

  Oceniono 17 razy 7

  moze byc z nim by było ciekawie.

 • buszmen2010

  Oceniono 23 razy 7

  TAK KOZYRA JESTEM NA TAK ! ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA WŁASCIWYM MIEJSCU ! POWINIEN ZASTĄPIC WOJEWÓDZKIEGO BO WOJEWÓDZKI SIE JUZ ZNUDZIŁ !

 • kinga44

  Oceniono 23 razy 7

  On jest mega profesjonalny. Zna sie na tym jak malo kto i co wazniejsze nie slodzi tylko mowi prawde. I jest bardzo telewizyjny. Zrobi show w swiatowym stylu.

 • agyness87

  Oceniono 14 razy 6

  on i wojewodzki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX