Maksymiuk o Welc: TO OSOBOWOŚĆ

Magda podbija Teatr Muzyczny i zachwyca dyrygenta.

Magda Welc nie spoczęła na laurach i nadal przepycha się łokciami w drodze po status gwiazdy. Zwyciężczyni 3 edycji "Mam Talent" ma 11 lat a już dostaje poważne propozycje.

 

Welc wystąpi na kilku koncertach w Polsce. Ten będzie wyjątkowy. Magda wystąpi w koncercie bożonarodzeniowym w Teatrze Muzycznym Operetka wraz z Jerzym Maksymiukiem - polskim dyrygentem światowej sławy.

 

Sam dyrygent jest zachwycony młoda artystką:

To jest osobowość, ona się będzie tworzyć jeszcze przez lata, ale życzę ci jak najwspanialej - powiedział Jerzy Maksymiuk w "Dzień Dobry TVN".

Ma 11 lat i pracuje z najlepszymi. Co będzie za 5, 10 lat?

 

Mrock

 

Zobacz także:

Kiedy Welcowie zaczynają budowę domu

Magda Welc POZNAŁA Edytę Geppert

Welc podzieli się nagrodą z chorymi kuzynkami

Więcej o:
Komentarze (37)
Maksymiuk o Welc: TO OSOBOWOŚĆ
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 28 razy 22

  "Ma 11 lat i pracuje z najlepszymi. Co będzie za 5, 10 lat?" - niestety, obawiam się, że nic. Tzw. "najlepsi" to nie w ciemię bici ludzie. Wykorzystują 5 minut tej dziewczynki do potrzeb swojej kariery. Fajnie byłoby, żeby dzieciakowi nie zrobić krzywdy w życiu, ale szołbiznes jest bezwzględny i nie rządzi się sentymentami. Ta mała teraz jest na fali, więc wszyscy będą się o nią starać. Ot, i wszystko.

 • m4rc1n31

  Oceniono 27 razy 21

  Dobrze że jest ktoś kto chce jej pomóc.

 • monika_c

  Oceniono 26 razy 20

  Mrock, a gdzie ona sie przepycha lokciami??? Ty ze swoim kiepskim stylem tez powinienes zainteresowac sie wlasnym rozwojem. Bo co bedzie za 10 lat, jak nikt juz nie bedzie chcial czytac twoich wypocin?

 • silverka

  Oceniono 26 razy 20

  No pracowita jest;)Dobrze że nie spoczęła na laurach&

 • zosiam54

  Oceniono 24 razy 18

  Magdusia , głowa do góry i pokaż tym wszystkim , co nie wierzą w Twój talent , na co Cie stać. Ty już jesteś GWIAZDKĄ, a będziesz wielką gwiazdą, czego Ci życzę z całego serca. Nie przejmuj się krytycznymi komentarzami , bo nie ma czym. Pozdrawiam :)

 • zuzka123123

  Oceniono 18 razy 16

  ...i w tym samym programie mówili że Magda ma 12 lat a nie tak jak każdy mówi 11 lat.Ja też ostatnio na you tube oglądałam Kulawik,nie śpiewa źle ale jedno na co zwróciłam uwagę to to że Madda śpiewa dużo wyraźniej,ja słyszę KAŻDE słowo śpiewane przez Magdę to rzadkość u wokalistów.Z tego co zauważyłam to wszyscy pchają się do Magdy a nie odwrotnie....

 • pozer.pl

  Oceniono 24 razy 16

  Beda z niej ludzie ! POZER.PL

 • toj

  Oceniono 25 razy 15

  Powodzenia-Magda!!!!!!!!!!!

 • ctasek

  Oceniono 37 razy 13

  Na pocieszenie napiszę wam, że Magda za 15-20lat będzie wielką gwiazdą, a po Bednarkach i Lisieckich nie będzie śladu. Dopiero czas pomoże wam zrozumieć, jakimi drogami powinniśmy podążać. Każdy w życiu ma swoje 5minut, ale tylko dla niewielu czas się zatrzymuje. Pamiętacie jeszcze Piotra Kupichę ? Ładnie śpiewał, niedawno !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX