Bednarek polskim królem internetu!

Polacy najczęściej go oglądali.

Kamil Bednarek do swojej listy tegorocznych sukcesów może dopisać zdobycie serwisu YouTube.com. Jak podają wirtualnemedia.pl, pierwszy występ Kamila w programie "Mam Talent" obejrzało w internecie aż 6 milionów osób. Filmiki z castingów do 3. edycji show TVN cieszyły się wielką popularnością.

 

Ten film obejrzało w internecie 6 milionów osób:

 

Sancita


Zobacz także:

Bednarek o swojej karierze: Trochę się boję!

Bednarek ma złotą płytę!

Więcej o:
Komentarze (48)
Bednarek polskim królem internetu!
Zaloguj się
 • andrea

  Oceniono 28 razy 22

  Kibicujmy więc chłopakowi, bo celebryci typu Sara May czy jakaś tam Gosia Andrzejewicz, to naprawdę zaśmiecanie naszej uwagi i ekranów telewizorów, pora na "świeżą krew" !

 • majek89

  Oceniono 17 razy 17

  @andrea - zgadzam się! takie pseudo gwiazdki typu Sara Żal to tylko marnowanie naszego czasu. Zgodzę się również z @stysia22 - chłopak chciał się sprawdzić i na pewno nie oczekiwał, że wzbudzi taki zachwyt i zainteresowanie. Ma chłopak talent i potencjał -co tu dużo mówić, życzę Mu jak największych sukcesów, bo skromność należy chwalić (bo zobaczcie tak w gruncie rzeczy ile osiągnął... a nie chodzi z du*pą uniesioną wyżej niż własna głowa, a na przykład taka Sara May jest nikim a ma się nie wiadomo za kogo i du*psko ma wyżej niż własny rozum) Dlatego takie osoby jak Bednarek się ceni (tylko i wyłącznie za prawdziwy talent) Dlatego ja mogę go słuchać a mi się nie nudzi:);)

 • andrea

  Oceniono 19 razy 17

  Nie jestem fanką Bednarka, ale tylu Polaków mylić się nie może, tak więc jako fanka Mam Talent, gdzie wystąpiło tylu znakomitych ludzi, chylę czoła przed talentem tego chłopaka. A Ty guuenelizabeth nie wkręcaj, to pierwszy gość który ma szansę na karierę z Mam Talent, poza jury, którzy karierę zrobili niewątpliwiie.

 • wietke

  Oceniono 16 razy 14

  no poszedł ładnie ,najlepszy kawałek w jego wykonaniu ,z drugiej strony to trzeba być rasta(konsument):) żeby to poczuć ,bo Kuba jako pierwszy wyczaił klimat , a ja miałem to w tym samym momencie na myśli tak jak pewnie większość pielgrzymów :D

 • oona

  Oceniono 22 razy 14

  Bo jest na co popatrzeć jeśli chodzi o wygląd ;)

 • krrropek

  Oceniono 19 razy 13

  Co by nie mówić, śpiewa zajebiście.

 • hayden

  Oceniono 32 razy 12

  poterkowa - Zgadzam się ;] Mnie też wkurza to, że nagle większość polskich nastolatek to wielkie fanki Reggae, a nie znają żadnej kapeli poza SGM - a czasem nawet nie wiedzą, co to SGM, bo wiedzą tylko kto to Kamil Bednarek :P Zanim Kamil wystąpił w Mam Talent, to słuchałam StarGuardMuffin. Ale nie tylko. Sama nie pamiętam, od jak dawna słucham Reggae - Mesajah, Bas Tajpan, Izrael, Ras Luta... i wiele zespołów Reggae, które też zasługują na większą sławę :P Ogółem najbardziej denerwuje mnie to, że mimo tego, że już bardzo długo słucham tej muzyki, to każdy kto mnie nie zna, od razu stwierdza, że jestem tylko zakochaną w Kamilu "chwilową" słuchaczką. Przyznaję, że uwielbiam SGM, po występie Bednarka w mediach jeszcze bardziej niż wcześniej zaczęłam zauważać cały zespół - no ale do cholery, ludzie! Pamiętajcie, że nie każda nastolatka słucha Reggae tylko dlatego, że "Kamil Bednarek wystąpił w Mam Talent". Peace.

 • lady.gaga.fc

  Oceniono 19 razy 9

  fajnie spiewa, ale mam wrazenie, ze to nie o to chodzi dziewczynom xd

 • stysia22

  Oceniono 11 razy 9

  Ziomuś ma lipe :D Poszedł sobie do mam talent zeby choć troche się sprawdzic i nie miał pojęcia, że to zajdzie aż tak daleko :D Teraz wszystkie nastolatki do niego sapią a on pewnie boi się wyjsc :D to nie jest normalne dla zwyklego czlowieka ...jeszcze tak nagle ;p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX