Mielcarz uczy córkę polskiego

Na co dzień mieszkają w Kalifornii.

Magda Mielcarz ostatnio większość czasu spędza w Polsce. Wszystko przez program "Top Model. Zostań Modelką", który prowadziła. Na co dzień jednak nasza piękna rodaczka mieszka w Stanach Zjednoczonych.

 

Tam ma swój dom w Kalifornii, męża oraz córeczkę Maję. Jak wyznała w programie "Kuba Wojewódzki Show",  stara się, aby jej 1,5 roczna córka mówiła po polsku.

Staram się, aby Maja mówiła w naszym języku. Jak czegoś chce to mówi w obu. I co najlepsze, że ona ma 1,5 roku a naprawdę nieźle mówi.

Mężem pięknej Mielcarz jest prawnik i biznesmen Adrian Ashkenazy.

 

Mrock

 

Zobacz także:

5 najśmieszniejszych cytatów Magdy Mielcarz

Mielcarz: Paulina Papierska to żyleta

Magda Mielcarz: Prawdziwi faceci to geje

Więcej o:
Komentarze (16)
Mielcarz uczy córkę polskiego
Zaloguj się
 • kkaarrllaaxx

  Oceniono 26 razy 18

  Akurat w tej kwestii ja popieram. Nerwy mi puszczają jak widzę małomiasteczkową imigrację, która po 5 latach nieobecności w kraju nie umie się poprawnie wysłowić w ojczystym języku! A ich dzieci to już kompletnie ani mee ani beee. Brawo dla niej!!

 • londres

  Oceniono 21 razy 15

  sama mam dwujezyczne dziecko. Takiego dziecka nie trzeba uczyc polskiego, wystarczy cały czas i bez przeskakiwania na jezyk lokalny mówic do niego po polsku

 • ulla

  Oceniono 24 razy 12

  Naprawde co w tym dziwnego moj syn ma 4 lata i plynie mowi w 3 jezykach....czy to cos nadzwyczajnego ze dziecko sie uczy ojczystego jezyka to chyba obowiazek?????

 • ctasek

  Oceniono 21 razy 11

  I bardzo dobrze!! Córka na pewno kiedyś przyjedzie do Polski i łatwiej jej będzie porozumiewać się znając język, bo Polacy, nie gęsi, lecz swój język mają. Polacy znani są z tego, że znają tylko język polski. W obcym języku potrafią powiedzieć tylko"Fuck You"

 • gelfix

  Oceniono 15 razy 11

  Ahh.. Kalifornia! Piękna, słoneczna Kalifornia.. marzeenia! :)

 • pozer.pl

  Oceniono 12 razy 6

  Ucz ją Ucz żeby później nie kaleczyła tak pięknego języka !POZER.PL

 • glebokiegardlo

  Oceniono 22 razy 6

  ona jest falszywa w top model udawala ze tak je lubi a u wojewodzkiego je pojechala gadala ze "przylazlo co przylazlo musielismy z czegos wybrac choc nie bylo z czego"

 • madalena

  Oceniono 5 razy 3

  no i bardzo dobrze!

 • lambaluna

  Oceniono 19 razy 3

  Niech też sama weźmie kilka lekcji, bo straszliwie kaleczy język. Nie chodzi mi o akcent, ale ogólnie o rejestr, błędy i kolokwializmy. Ma bardzo prostacki sposób wysławiania się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX