O to byśmy Frykowskiej nie podejrzewali...

A wy?

Maja Frykowska urządza swoje 33. urodziny. Co prawda formalnie w wiek chrystusowy wejdzie dopiero 23 grudnia, ale urodzinowe party robi już w najbliższy piątek w klubie The Nine. Podobno lista zaproszonych gości jest bardzo starannie opracowana. Zapytaliśmy więc Maję kto się na niej znalazł:

Zaprosiłam tylko tych, z którymi mnie coś łączyło lub łączy. Wspólne przeżycia, emocje. Na pewno na imprezie nie będzie przypadkowych osób. Starannie ułożyłam listę gości, bo nic nie jest tak istotne dla zapewnienia dobrej zabawy jak dobre towarzystwo.

Od jednej z zaproszonych osób udało nam się dowiedzieć, że Maja nie chce prezentów na urodziny! Więc co trzeba przynieść?

Podczas wieczoru zamiast prezentów i kwiatów proszę o upominki dla Dzieci z Ośrodka Rehabilitacji, Edukacji i Wychowania "Helenów" w Warszawie w postaci sprzętu na basen, instrumentów muzycznych, książek, płyt z muzyką i filmami - czytamy na zaproszeniu.

Tego się nie spodziewaliśmy. Maja przy okazji swoich urodzin udowadnia, że ma wielkie serce. Brawo! Na imprezie będzie kilka imponujących niespodzianek, w tym jedna przygotowana przez Tele5, macierzystą stację Mai.

 

Aik

 

 

Zobacz także:

TYLKO U NAS: Frykowska całuje się z Figurskim!

Frykowska vs. Popek. Która wygląda lepiej? SONDA

Maja Frykowska: Zdziadziałam

Więcej o:
Komentarze (51)
O to byśmy Frykowskiej nie podejrzewali...
Zaloguj się
 • ctasek

  Oceniono 34 razy 30

  4stycznia mam urodziny.Wpadnijcie wszyscy.W ramach prezentu przynieście dużo soli.Będę nią posypywał chodniki,coby było bezpieczniej!!!

 • skye

  Oceniono 26 razy 22

  Aga , trzeba było nazwisko zmienić! Od niego powstał pseudonik Frytka i to nie imię Ci szkaluje. Bo ja nie znam agnieszki, ktora uprawiala seks w jacuzzi, ale frytkę.

 • themaita

  Oceniono 27 razy 17

  Plotku to ze ma na nazwisko Frykowska to nie znaczy że nie może sie poprawić:))

 • madelein

  Oceniono 31 razy 17

  Kim jest Frykowska? Znaną aktorką, dziennikarką, pisarką,restauratorką, kelnerką, sprzątaczką, sekretarką??? NIE!!! Czy ktoś może mi uświadomić kim jest ta osoba, bo nie wiem. Co mnie obchodzą jej urodziny. Znowu w plotku wiadomość z dupy

 • opetany

  Oceniono 16 razy 16

  Niezły sposób na rozgłos.

 • marcelito

  Oceniono 15 razy 15

  Albo jakieś Frytki albo Jolki R. albo CandyGirl czy jak jej tam i inne Marity czy Mariny. Ten Plotek to jakiś wirtualny burdel czy o co chodzi??

 • morro1

  Oceniono 24 razy 14

  o co wam chodzi nie ma ludzi bez grzechów,każdy ma czas na poprawę , dajcie jej się wykazać i dajcie jej spokój ...co za naród tylko mściwość,zazdrość,wredota itd

 • ja11

  Oceniono 18 razy 14

  no tak gdyby to byla normalna impreza urodzinowa zapewne przyszlo by malo osob, a tak za pomoca dzieci z osrodka promuje swoja osobe, i niektorym glupio odmowic i nie przyjsc;/
  kretynka

 • jadzka

  Oceniono 24 razy 12

  to jest Agnieszka nie żadna Maja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX