O to byśmy Frykowskiej nie podejrzewali...

A wy?

Maja Frykowska urządza swoje 33. urodziny. Co prawda formalnie w wiek chrystusowy wejdzie dopiero 23 grudnia, ale urodzinowe party robi już w najbliższy piątek w klubie The Nine. Podobno lista zaproszonych gości jest bardzo starannie opracowana. Zapytaliśmy więc Maję kto się na niej znalazł:

Zaprosiłam tylko tych, z którymi mnie coś łączyło lub łączy. Wspólne przeżycia, emocje. Na pewno na imprezie nie będzie przypadkowych osób. Starannie ułożyłam listę gości, bo nic nie jest tak istotne dla zapewnienia dobrej zabawy jak dobre towarzystwo.

Od jednej z zaproszonych osób udało nam się dowiedzieć, że Maja nie chce prezentów na urodziny! Więc co trzeba przynieść?

Podczas wieczoru zamiast prezentów i kwiatów proszę o upominki dla Dzieci z Ośrodka Rehabilitacji, Edukacji i Wychowania "Helenów" w Warszawie w postaci sprzętu na basen, instrumentów muzycznych, książek, płyt z muzyką i filmami - czytamy na zaproszeniu.

Tego się nie spodziewaliśmy. Maja przy okazji swoich urodzin udowadnia, że ma wielkie serce. Brawo! Na imprezie będzie kilka imponujących niespodzianek, w tym jedna przygotowana przez Tele5, macierzystą stację Mai.

 

Aik

 

 

Zobacz także:

TYLKO U NAS: Frykowska całuje się z Figurskim!

Frykowska vs. Popek. Która wygląda lepiej? SONDA

Maja Frykowska: Zdziadziałam