Oto zakazane zdjęcie Marilyn Monroe

Kto jest z nią na tej fotografii?

Nigdy wcześniej niepublikowana fotografia Marilyn Monroe ujrzała światło dzienne. Przez prawie pół wieku amerykańskie Federalne Biuro Śledcze zakazywało jej ujawnienia, ale nowy właściciel, który właśnie nabył ją za 9 tysięcy dolarów na nowojorskiej aukcji, nie widział powodu, by się nią nie pochwalić.

 

Powodem utrzymywania zdjęcia w sekrecie były pogłoski o rzekomym romansie gwiazdy z prezydentem Johnem F. Kennedym. Bo to właśnie on stoi na przeciwko niej na zdjęciu. Na pierwszym planie widać też Roberta Kennedyego.

 

Zdjęcie zrobił nadworny fotograf Białego Domu  Cecil Stoughton na imprezie charytatywnej zorganizowanej przez Partię Demokratyczną w maju 1962 roku.

 

Tej samej nocy, w Madison Square Gardens, Marilyn Monroe zaśpiewała słynne "Happy Birthday Mr President", co spowodowało, że plotkom nie było końca. Wtedy właśnie FBI podjęło decyzję o zacieraniu wszelkich śladów łączących aktorkę i prezydenta.

 

Czy są jeszcze jakieś inne? Co skrywają amerykańskie archiwa?


 

Mart

 

 

Zobacz także:

Najmroczniejsze historie szołbiznesu

To ona zagra Marilyn Monroe w biografii

Więcej o:
Komentarze (82)
Oto zakazane zdjęcie Marilyn Monroe
Zaloguj się
 • inqaa

  Oceniono 14 razy 10

  była piękna!

 • sylwiik

  Oceniono 10 razy 10

  byla rowno piekna jak i tajemnicza...

 • koralikk

  Oceniono 8 razy 8

  napewno. Dużo wiecej musi byc takich, a o ilu nigdy sie nie dowiemy..

 • wietke

  Oceniono 8 razy 8

  Marilyn zginęła z rąk tych samych osób co Kennedy -to zdjęcie było zakazane ponieważ chciała pomóc Kennediemu w rozbiciu Fed-u (obecnego sprawcy wszystkich światowych kryzysów)i było tajne żeby ludzie nie dopatrzeli się analogii z zabujstwem Kennediego który chciał zniszczyć FED emisją srebrniaków.
  Prawda zawsze wyjdzie na jaw szczególnie jeśli to się tyczy osób tak sławnych jak ta dwójka,dlatego Assange jest w tej chwili nietykalny bo każdy by wiedział kto mu sprzedał kosę chociaż sam do końca mu w tej kwestii nie ufam ponieważ gierki polityczne układają naprawdę inteligentne bestie i wszystko może być tylko iluzją i odwróceniem uwagi od znacznie większych problemów-takie czasy.
  Nie ma możliwości na tym świecie stworzenia systemu w którym państwo w ramach władzy nie działało by na szkode obywateli -to poprostu nierealne !!
  Za to zdjęcie to wyceniam na parę set tysięcy bo ma ogromną symbolikę dla ludzkości

 • paga

  Oceniono 7 razy 7

  nie wyglądają na zakochanych;))

 • alliaa_

  Oceniono 12 razy 6

  aha...fascynujące...;]

 • malutka89

  Oceniono 7 razy 5

  Pewnie nigdy się nikt prawdy nie dowie!;) Ale Merlyn była laską trzeba przyznać!

 • wietke

  Oceniono 9 razy 5

  ilybj i toj -wstydzcie się -byście wojny na privacie toczyli a nie tutaj bo zaraz wszystko wyleci w powietrze-oczywiście tobie jako koleżance nie mogę zabronić wolnego słowa tojowi też ale jako facet powinien też troszkę dyskretniej to zrobić jeśli się nie zgadza ze zdaniem obrażając kogoś bo to świadczy o niemocy tak jak to moja koleżanka opisała a facet powinien być mądrzejszy-ups(i tu się teraz posypią minusy) :P ale każdy chyba wie o co miałem na myśli-że dŻentelmen miało być

 • wietke

  Oceniono 5 razy 5

  Marylin była dobrą kobietą i bardzo wpływową dlatego informacje które jej przekazał Kenny mogły być w znacznie większym stopniu wykonane niż zrobił by to ktokolwiek inny-ewentualnie zginęła by Kennedy cofnął się przed swym planem bo była mu bliską osobą (ostrzeżenie)-a jak na ironię wzmocnienie w działaniu bo rok póżniej zginął on sam -a nawet rzekomy zamachowiec nie zdążył wejść do sądu bo też dostał kulkę-niezłe jaja ale tylko głupi statystyczny amerykanin nie dojrzy w tym związku.:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX