Nicole Richie i Joel Madden są małżeństwem
W końcu stanęli na ślubnym kobiercu
Nicole Richie i Joel Madden zalegalizowali trwający od czterech lat związek. Pobrali się w sobotę w Beverly Hills. Ceremonia zaślubin odbyła się w willi ojca dziewczyny, Lionela Richie, a drużbą był oczywiście brat pana młodego, Benji. Na weselu bawili się m.in. Gwen Stefani i Ashlee Simpson.
Przypomnijmy, że Nicole i Joel mają 3-letnią córeczkę Harlow Winter i rocznego synka Sparrowa Jamesa.
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
POPULARNE
NAJNOWSZE
-
Krzysztof Jackowski ma nową przepowiednię. "Zacznie dziać się coś zupełnie odwrotnego"
-
Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie ze ślubu w Warszawie. Kreacja boska, ale to jej mama skradła całe show: Piękna kobieta
-
Horoskop dzienny - 22 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]
-
Ania z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o rozstaniu z ojcem jej syna. Podzieliła się przykrymi doświadczeniami
-
Poruszająca historia w "The Voice Senior". Uczestnik odnalazł siostrę po 50 latach! "Nawet nie wiedziałem, że mam prawdziwą mamę"
- Niewzruszona Melania Trump zignorowała reporterów. Zostawiła męża i poszła dalej. "Kontrakt się skończył"
- Małgorzata Rozenek odsłoniła płaski brzuch. Fanki są w szoku: Co zrobić, żeby wyglądać tak po trzech ciążach?
- Anna Nowak-Ibisz pochwaliła się zdjęciami ze studenckich czasów. Internauci zachwyceni. "Piękna kobieta, piękne piegi"
- To zdjęcie poruszyło świat. Martyna Wojciechowska zdradziła, jak potoczyły się losy tego chłopca
- "M jak miłość". Kinga ma dość kłamstw Joasi i podejmuje radykalne kroki. Czy Chodakowska będzie miała do czego wracać?