BARDZO odmłodzona Komorowska w "Gali"

Przesadzili z Photoshopem?
Odmłodzona Komorowska w "Gali" Przesadzili z Photoshopem? W najnowszej "Gali" zamieszczono wywiad z Anną i Bronisławem Komorowskimi. Szkoda tylko, że graficy przesadzili z użyciem Photoshopa przy ich zdjęciu. W najnowszej "Gali" wywiad z Anną Komorowską i Bronisławem Komorowskim. Pierwsza para RP na 10 stronach (!) opowiada o Świętach Bożego Narodzeniach, wartościach rodzinnych, prezentach, Świętym Mikołaju i pierwszej Wigilii w Belwederze. Składając sobie życzenia rok temu nie spodziewali się, że zostaną parą prezydencką. "Nikt nie przewidział, ze życie potoczy się w ten sposób. Poza tym, spotykając się przy wigilijnym stole z najbliższymi, raczej życzymy sobie tego, co ważne w wymiarze prywatnym, a nie zawodowym czy publicznym. Niezależnie od tego, gdzie jesteśmy - czy w Belwederze, czy gdziekolwiek indziej - jesteśmy zwykłymi ludźmi" - przekonuje w "Gali" Anna Komorowska. Wszystko ładnie, pięknie. Miło czyta się wywiad z bardzo prawdziwą i taką tradycyjną polską rodziną. Problem w tym, że graficy "Gali" nie chcieli, żeby para prezydencka na zdjęciach wyglądała zbyt prawdziwie i naturalnie. A szkoda. Anna Komorowska to dojrzała, mądra kobieta i robienie jej twarzy 20-latki to zwykły brak szacunku.

W najnowszej "Gali" wywiad z Anną Komorowską i Bronisławem Komorowskim. Pierwsza para RP na 10 stronach (!) opowiada o Świętach Bożego Narodzeniach, wartościach rodzinnych, prezentach, Świętym Mikołaju i pierwszej Wigilii w Belwederze. Składając sobie życzenia rok temu nie spodziewali się, że zostaną parą prezydencką.

Nikt nie przewidział, ze życie potoczy się w ten sposób. Poza tym, spotykając się przy wigilijnym stole z najbliższymi, raczej życzymy sobie tego, co ważne w wymiarze prywatnym, a nie zawodowym czy publicznym. Niezależnie od tego, gdzie jesteśmy - czy w Belwederze, czy gdziekolwiek indziej - jesteśmy zwykłymi ludźmi - przekonuje w "Gali" Anna Komorowska.

Wszystko ładnie, pięknie. Miło czyta się wywiad z bardzo prawdziwą i taką tradycyjną polską rodziną. Problem w tym, że graficy "Gali" nie chcieli, żeby para prezydencka na zdjęciach wyglądała zbyt prawdziwie i naturalnie. A szkoda. Anna Komorowska to dojrzała, mądra kobieta i robienie jej twarzy 20-latki to zwykły brak szacunku.

 

Okładka magazynu Gala nr 50/51 (434) 13 grudnia 2010.

 

Komorowska na co dzień:

ANNA KOMOROWSKA , ZONA MARSZALKA BRONISLAWA KOMOROWSKIEGO

 

Sancita

 

Zobacz także:

Anna Komorowska vs. Swietlana Miedwiediew. Która elegantsza?

Komorowskim urodziła się wnuczka

Więcej o:
Komentarze (107)
BARDZO odmłodzona Komorowska w "Gali"
Zaloguj się
 • komentatoor

  Oceniono 25 razy 21

  no cóż, dziś retuszuje się wszystkich jak leci, czy ktoś chce czy nie chce, to i tak musi mieć buzię jak pupcia niemowlaka, ludzie by się pewnie teraz nie lada zdziwili gdyby zobaczyli niektóre gwiazdy "na żywca", bez photoshopu ...

 • oona

  Oceniono 41 razy 21

  O łał Bronek w końcu sam rozlewa herbatkę. Brawo! Bronek do garów

 • cholera

  Oceniono 44 razy 20

  A CO SIE KUZWA redaktorzyny spodziewacie? POKAZCIE wasza gwiazdke Papierska, ktora wygrala Tap Madl - pokazcie jej normalne, szare zdjecia a pozniej te, ktore zostaly zrobione przy odpowiednim oswietleniu i pozniejszym obrobieniu sprawy w PHOTOSHICIE !!! NO POKAZCIE tez inne przyklady innych ludzi, a nie jezdzicie po prezydentowej ! Jeszcze bedziecie skomleć.

 • krystyna7

  Oceniono 23 razy 17

  Powinni zakazać takich przeróbek bez zgody zainteresowanych .Tylko ich narażają na złośliwe komentarze .

 • oona

  Oceniono 27 razy 17

  Photoshop zabija prawdziwe kobiety! Stop photoshoping!

 • mordapsia

  Oceniono 20 razy 16

  To już są któreś z kolei zdjęcia Gali, gdzie ingerencja jest przesadzona. Na świecie już to na szczęście jest w złym guście. Wiedzą o tym fotografowie, wiedzą graficy. Tylko nie wiedzą pańcie z redakcji, które wydają polecenia.
  Bo im się wydaje, że kobieta bez własnej twarzy jest ładna, tak jak im się wydaje, że kobieta bez rozumu jest mądra.
  Ale im się tylko wydaje.
  To nie z Komorowskiej należy się śmiać, tylko z tej pańci z gali, która wydaje takie glupie polecenia.

 • ulla

  Oceniono 34 razy 12

  Ja rozumie wyretuszowac zmarszczki cienie ale 30kg z torsu i 5 kg drugiego podbrodka to juz przesada

 • angharad

  Oceniono 21 razy 11

  Prosimy o zdjęcia pań redaktorek! Oczywiście bez photoshop'a!

 • edytka33

  Oceniono 25 razy 11

  No przyznam,że "trochę" przesadzili... ;P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX