BARDZO odmłodzona Komorowska w "Gali"

Przesadzili z Photoshopem?
Odmłodzona Komorowska w "Gali" Przesadzili z Photoshopem? W najnowszej "Gali" zamieszczono wywiad z Anną i Bronisławem Komorowskimi. Szkoda tylko, że graficy przesadzili z użyciem Photoshopa przy ich zdjęciu. W najnowszej "Gali" wywiad z Anną Komorowską i Bronisławem Komorowskim. Pierwsza para RP na 10 stronach (!) opowiada o Świętach Bożego Narodzeniach, wartościach rodzinnych, prezentach, Świętym Mikołaju i pierwszej Wigilii w Belwederze. Składając sobie życzenia rok temu nie spodziewali się, że zostaną parą prezydencką. "Nikt nie przewidział, ze życie potoczy się w ten sposób. Poza tym, spotykając się przy wigilijnym stole z najbliższymi, raczej życzymy sobie tego, co ważne w wymiarze prywatnym, a nie zawodowym czy publicznym. Niezależnie od tego, gdzie jesteśmy - czy w Belwederze, czy gdziekolwiek indziej - jesteśmy zwykłymi ludźmi" - przekonuje w "Gali" Anna Komorowska. Wszystko ładnie, pięknie. Miło czyta się wywiad z bardzo prawdziwą i taką tradycyjną polską rodziną. Problem w tym, że graficy "Gali" nie chcieli, żeby para prezydencka na zdjęciach wyglądała zbyt prawdziwie i naturalnie. A szkoda. Anna Komorowska to dojrzała, mądra kobieta i robienie jej twarzy 20-latki to zwykły brak szacunku.

W najnowszej "Gali" wywiad z Anną Komorowską i Bronisławem Komorowskim. Pierwsza para RP na 10 stronach (!) opowiada o Świętach Bożego Narodzeniach, wartościach rodzinnych, prezentach, Świętym Mikołaju i pierwszej Wigilii w Belwederze. Składając sobie życzenia rok temu nie spodziewali się, że zostaną parą prezydencką.

Nikt nie przewidział, ze życie potoczy się w ten sposób. Poza tym, spotykając się przy wigilijnym stole z najbliższymi, raczej życzymy sobie tego, co ważne w wymiarze prywatnym, a nie zawodowym czy publicznym. Niezależnie od tego, gdzie jesteśmy - czy w Belwederze, czy gdziekolwiek indziej - jesteśmy zwykłymi ludźmi - przekonuje w "Gali" Anna Komorowska.

Wszystko ładnie, pięknie. Miło czyta się wywiad z bardzo prawdziwą i taką tradycyjną polską rodziną. Problem w tym, że graficy "Gali" nie chcieli, żeby para prezydencka na zdjęciach wyglądała zbyt prawdziwie i naturalnie. A szkoda. Anna Komorowska to dojrzała, mądra kobieta i robienie jej twarzy 20-latki to zwykły brak szacunku.

 

Okładka magazynu Gala nr 50/51 (434) 13 grudnia 2010.

 

Komorowska na co dzień:

ANNA KOMOROWSKA , ZONA MARSZALKA BRONISLAWA KOMOROWSKIEGO

 

Sancita

 

Zobacz także:

Anna Komorowska vs. Swietlana Miedwiediew. Która elegantsza?

Komorowskim urodziła się wnuczka