Bednarek o swojej karierze: Trochę się boję!

Chciałem tylko wypromować zespół. Efekt był trochę za mocny - twierdzi Bednarek.

Kamil Bednarek szturmem zdobywa rynek. Płyta jego zespołu sprzedaje się jak świeże bułeczki. Chłopaki z Star Guard Muffin mogą pochwalić się już zdobyciem złotej płyty. Wszystko za sprawą wielkiego talentu Kamila oraz...programu "Mam Talent". Popularność spadła na Kamila bardzo szybko. Ciężko mu zaakceptować sytuację.

Mam nadzieję, że to się wszystko unormuje i ludzie przestaną patrzeć na mnie jak na Kamila Bednarka, który był w telewizji, tylko na to co robię i śpiewam. Nie spodziewałem się, że zajdę tak daleko w tym programie. Chciałem pójść zobaczyć, jak to jest i wypromować swoim nazwiskiem nasz zespół. Efekt był trochę za mocny, za dużo rzeczy się teraz dzieje i trochę się tego boję - powiedział w wywiadzie dla Onet.pl.

Prawda jest taka, że gdyby nie program "Mam Talent" mało kto usłyszałby o zespole Star Guard Muffin. Chłopcy grają świetną muzykę, ale w Polsce niewielu ludzi słucha reggae. Poza tym w naszym kraju ciężko zaistnieć bez telewizji...

 

Sancita

 

Zobacz także:

Co się stało z gwiazdami "Mam Talent"

Bednarek ma złotą płytę!

Więcej o:
Komentarze (41)
Bednarek o swojej karierze: Trochę się boję!
Zaloguj się
 • joanna_19

  Oceniono 33 razy 23

  chłopak tworzy świetna muzykę, ale nie wszystkim muszą się podobać te klimaty:) ja jestem nim zachwycona i ciesze się, czytając jego wypowiedz bo to oznacza ze jeszcze sodówka mu do głowy nie uderzyła i wierze ze to nigdy nie nastapi:)pozdrawiam

 • aga_xd

  Oceniono 35 razy 23

  Nie dziwię się mu. Oczywiście to nie jego wina, ale tych wszystkich 12-letnich fanek, które sądzą, że posłuchają 5 dni reggae, to wiedzą o tej muzyce wszystko. Przykro mi, ale taka jest prawda. Przecież to tylko zwykły chłopak, który ma swoją pasję. Chciał, żeby Polska poznała co to reggae, a jak widać efekt nie jest do końca zadowalający. Oczywiście poza tym, że jego kariera nabiera tempa.

 • inqaa

  Oceniono 23 razy 19

  Ja się mu nie dziwię, to tylko zwykły chłopal który ma sowją pasję, jaką jest słuchanie i śpiewanie reggae..:)

 • toj

  Oceniono 18 razy 16

  Kamil,trzymamy kciuki!!!!A jednak,marzenia się spełniają i wcale nie musi to być "amerykański sen".Okazuje się,że i w Polsce cuda się zdarzają.

 • jadzka

  Oceniono 20 razy 16

  jakby nie zrobił kariery to by wszyscy pisali że się marnuje a jak udało mu się wybić to wszyscy po nim jadą że idol nastolatek (a nie tylko nastolatki go słuchają )Polacy naprawdę są dziwni wszystkich tylko krytykować ..

 • goldenka

  Oceniono 17 razy 13

  "Poza tym w naszym kraju ciężko zaistnieć bez telewizji...". W naszym kraju? A gdzie jest łatwo zaistnieć bez mediów? Nie wiem, Plotek chce pokazać, że wszędzie się rozgrywa wszystko bez TV i tylko u nas jest ona niezbędna w karierze? Tak się dzieje na całym świecie, więc nie rozumiem po co to "w naszym kraju".

 • gosia224

  Oceniono 21 razy 13

  Banda nastolatek przerzuciła się na reggae, ale wkrótce znajdą sobie inny obiekt zainteresowania, a pozostaną ci inteligetniejsi ;) Trzymam kciuki za Kamila i chłopaków ;) Chciałam być na ich koncercie w ten piątek, ale dowiedziałam się, że biletów nie było już tydzień temu..

 • sexy_lady

  Oceniono 15 razy 11

  Nie bój się Kamil .Napewno dasz radę .Trzymam kciuki !!!!!

 • dmm

  Oceniono 15 razy 11

  StarGuardMuffin piszę się razem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX