Ania Piszczałka na wybiegu

Odpadła jako pierwsza z finałowej trójki, a jednak robi karierę?
Ania Piszczałka na wybiegu Odpadła jako pierwsza z finałowej trójki, a jednak robi karierę? Ania Piszczałka mimo, że nie wygrała "Top Model. Zostań modelką", radzi sobie nieźle. Została zatrudniona do pokazu przez polską projektantkę, Gosię Baczyńską. Jak zapewne pamiętacie, Ania Piszczałka to jedna z trzech finalistek programu "Top Model. Zostań modelką". Ania jako pierwsza odpadła podczas finałowego odcinka, a cały program wygrała Paulina Papierska. Podczas, gdy Paulina i Ola (druga finalistka) głównie pokazują się na salonach, Ania pokazuje się na wybiegu... Niedawno dziewczyna została zaangażowana przez jedną z bardziej znanych polskich projektantek - Gosię Baczyńską, do udziału w jej pokazie.

 

Jak zapewne pamiętacie, Ania Piszczałkato jedna z trzech finalistek programu "Top Model. Zostań modelką". Ania, jako pierwsza odpadła podczas finałowego odcinka, a cały program wygrała Paulina Papierska.

 

Podczas, gdy Paulina i Ola (druga finalistka) głównie pokazują się na salonach, Ania pokazuje się na wybiegu... Niedawno dziewczyna została zaangażowana przez jedną z bardziej znanych polskich projektantek Gosię Baczyńską, do udziału w jej pokazie. Jak się zaprezentowała? Oceńcie sami...

 

 

FORUM

 

Jak Wam się podoba?