Rusin tłumaczy wybór Kazadi na prowadzącą "YCD"

Miałam tylko jedną kandydatkę. To ja zaproponowałam ją zarządowi - twierdzi Kinga.

Zmiany w "drużynie" programu "You Can Dance". Miejsce Anny Muchy w jury programu zajęła Kinga Rusin. Z kolei schedę po Rusin przejęła Patrycja Kazadi. Dzisiaj w Gdańsku rusza pierwszy casting do 6. edycji show. Na planie "YCD" Rusin tłumaczyła jak doszło do zmain.

To ja kandydaturę Patrycji Kazadi przekazałam zarządowi. Tylko ją widziałam jako prowadzącą, ale ostatecznie to zarząd podjął decyzję. Temu progamowi potrzebna jest pozytywna energia, optymizm. Patrycja jest empatyczna i umie tańczyć. Przebrnęła przez "Taniec z gwiazdami". Wie, co oznaczają występy na żywo. Widziałam ją na scenie jako prowadzącą. Wie, jak rozmawiać z publicznością i wprowadzić ją w swój świat - powiedziała w "DDTVN" Kinga Rusin.

Kazadi w "Tańcu z gwiazdami" udowodniła, że potrafi tańczyć. Tylko czy poradzo sobie podczas stresujących programów na żywo? Przekonamy się już w marcu. Najbliższe castingi do "YCD" odbędą się: Lublin (14 grudnia, Teatr Muzyczny), Kraków (4 stycznia, Opera Krakowska),Wrocław (11 stycznia, Teatr Polski),Warszawa (14 stycznia, Teatr Studio).

 

Sancita

 

Zobacz także:

Patricia Kazadi poprowadzi "You Can Dance"

Rusin zastąpi Muchę w "You Can Dance"!

Więcej o: