Facet Mandaryny o Wiśniewskim: Był żałosny

O co chodzi?

Marta Wiśniewska zakochała się po uszy w fotografie, Wojtku Bąkiewiczu. Nowy chłopak Marty okazał się odpowiedzialnym i dojrzałym człowiekiem. Pomógł jej nawet zakopać topór wojenny z Michałem Wiśniewskim. Sam nawet się z nim zaprzyjaźnił.

Nie czuję żadnej zazdrości o byłego partnera Marty. Mało tego, spotykamy się czasem w męskich sytuacjach. Ostatnio próbowałem nauczyć Michała grać w tenisa. Inna sprawa, że był.. żałosny - powiedział Wojciech Bąkiewicz w programie "Między kuchnią a salonem".

Wojtek tłumaczył Marcie, że ze względu na dobro dzieci muszą sobie wszystko wyjaśnić i poukładać. Teraz cała trójka żyje w przyjaźni. Michał jest nawet menadżerem Marty. Efektów jego pracy jeszcze nie widać. Ale wciąż czekamy...

 

Sancita

 

Zobacz także:

Nietypowa rodzinka: Wiśnia, Mandaryna, Tajnerówna i dzieciaki

Mandaryna o pracy z Michałem: Na razie jest ok

Więcej o:
Komentarze (28)
Facet Mandaryny o Wiśniewskim: Był żałosny
Zaloguj się
 • beri

  Oceniono 27 razy 21

  Popularność i kariera Mandaryny i Michała Wiśniewskiego polega głównie na handlowaniu prywatnością. Najpierw przez kilka lat obrzucają się pomyjami we wszystkich mediach. Żeby po chwilowym zawieszeniu broni tym się wszędzie promować. U Mandaryny zakochanie to tak jak zjeść kolejne jabłko. Najpierw wspaniały menedżer, później skromny wuefista był tym najwspanialszym, dalej Smark od helikoptera a teraz łysy fotograf. Życzę jej żeby za rok mogła już z kolejnym kochasiem się lansować wszędzie jak jest taka potrzebująca, a Michałowi nowej miłości, tylko ładniejszej od pyzy Tajner. A my będziemy się tylko temu przyglądać i drwić z handlarzy prywatnością.

 • rockamina

  Oceniono 24 razy 20

  ta cala "familia" jest je*bnieta!!

 • cosma

  Oceniono 23 razy 19

  Mandaryma ,Ich troje - to poziom ,domowego grania i nic więcej !!!

 • podpisany

  Oceniono 27 razy 15

  Wiśnia jako „całokształt” jest żałosny. ;)

 • ctasek

  Oceniono 31 razy 15

  Nie tylko był, ale jest cały czas żałosny!! Wyrzuciłem wszystkie płyty Ich Troje i nie mam zamiaru wracać do tego tematu!!!

 • len

  Oceniono 16 razy 14

  ale na jaki EFEKT PRACY czekamy,my nie czekamy bo z GÓWNA BATA NIE UKRĘCISZ ten GŁUCHELEC,który fałszuje i buczy z playbecku nikomu w shołbiznesie nie potrzebny,Wiśnia i Mańka to zwykli oszuści,którzy na naiwnych słuchaczach chcą ZAROBIĆ I WMÓWIĆ ŻE TA IDIOTKA NAUCZYŁA SIĘ ŚPIEWAĆ. .Producent jej NIEMIEC to trzeci oszust który miał ciężki orzech do zgryzienia, gdy przerabiał w studio jej głos i też liczy NA ZAROBEK,więc nie DAJMY się OSZUKAĆ tym PRYMITYWOM i nie pozwólmy więcej ZARABIAĆ takim KŁAMCOM I BEZTALENCIOM ,,,jest tylu zdolnych wokalistów im dajmy SZANSĘ I DAJMY ZAROBIĆ.UCZCIWOŚĆ GÓRĄ A NIE OSZUSTWO I PRYMITYW.

 • xfactor_

  Oceniono 24 razy 14

  wszyscy sa załosni margaryna wisniewski i ten łysy pajac

 • wicur

  Oceniono 20 razy 14

  Cale otoczenie Wisniewskiego jest zalosne: same losery, ktore sie nawzajem pocieszaja czyli tzw towarzystwo wzajemnej adoracji ( najchetniej popodrzynali by sobie gardla...)

 • laska3

  Oceniono 19 razy 13

  "Fajny" tytuł. Co za dno!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX