Wyszkoni o swoim facecie: Co za dziwak!

Jak Maciej Durczak zdobył Anię Wyszkoni?
Wyszkoni i jej partner Buntowniczka Ania związana z poważnym menadżerem Maćkiem Ania Wyszkoni jest od kilku lat związana z Maciejem Durczakiem. Piosenkarka wyznaje, że bardzo się od siebie różnili, jednak Maciek zdobył ją romantyczną duszą Ania Wyszkoni od kilku lat związana jest z Maciejem Durczakiem. Partner Wyszkoni jest współautorem sukcesów Ich Troje, Mandaryny czy zespołu Virgin (pierwszy zespół Dody). Obecnie Maciej zajmuje się sprawami zawodowymi Ani. Jak to się stało, że "buntowniczka" w glanach związała się z poważnym menedżerem? Zdobył mnie romantyczną duszą. Poznając się byliśmy zupełnie inni, różni. Ja chodziłam w czarnych swetrach i glanach, a Maciek w bardzo eleganckich butach i marynarkach. Jak go poznałam to pomyślałam "Boże, jaki dziwak". On pewnie pomyślał to samo o mnie. Nasze dusze widocznie tak się do siebie przyciągały, że zobaczyliśmy to, co jest w naszych sercach. Później już przeniknęliśmy i przesiąknęliśmy sobą - powiedziała Ania Wyszkoni.

Ania Wyszkoni od kilku lat związana jest z Maciejem Durczakiem. Partner Wyszkoni jest współautorem sukcesów Ich Troje, Mandaryny czy zespołu Virgin (pierwszy zespół Dody). Obecnie Maciej zajmuje się sprawami zawodowymi Ani. Jak to się stało, że "buntowniczka" w glanach związała się z poważnym menedżerem?

Zdobył mnie romantyczną duszą. Poznając się byliśmy zupełnie inni, różni. Ja chodziłam w czarnych swetrach i glanach, a Maciek w bardzo eleganckich butach i marynarkach. Jak go poznałam to pomyślałam "Boże, jaki dziwak". On pewnie pomyślał to samo o mnie. Nasze dusze widocznie tak się do siebie przyciągały, że zobaczyliśmy to co jest w naszych sercach. Później już przeniknęliśmy i przesiąknęliśmy sobą - powiedziała Ania Wyszkoni Marzenie Rogalskiej dla radia Złote Przeboje.

Pełny wywiad z Anną Wyszkoni dzisiaj godzinie 10:00 w programie Marzeny Rogalskiej "Rodzinne Śniadanie" w Radiu Złote Przeboje.

 

 

 

Sancita


Zobacz także:

Ania Wyszkoni wychodzi za mąż

Czy dlatego Wyszkoni już nie jest wokalistką "Łez"?