Bednarek ma złotą płytę!

Album "Szanuj" sprzedaje się znakomicie.
Bednarek ma złotą płytę Album "Szanuj" sprzedaje się znakomicie Płyta zespołu "StarGuardMuffin", w którym śpiewa Kamil Bednarek, pokryła się złotem. "Szanuj" zajmuje 2. miejsce na liście najchętniej kupowanych płyt w Polsce Kolejny sukces Kamila Bednarka. Płyta zespołu "StarGuardMuffin", w którym śpiewa finalista "Mam Talent", pokryła się złotem. "Szanuj" zajmuje drugie miejsce na liście najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Bednarkowi nie udało się przegonić tylko zespołu Kult. Premiera albumu "Szanuj" zbiegła się z finałem "Mam talent". Musimy przyznać, że był to świetny chwyt marketingowy. Młody wokalista zdobył popularność i przekonał ludzi do siebie. Nie trzeba wygrać programu rozrywkowego, żeby zrobić prawdziwą karierę muzyczną.

Kolejny sukcesKamila Bednarka. Płyta zespołu "StarGuardMuffin", w którym śpiewa finalista "Mam Talent", pokryła się złotem. "Szanuj" zajmuje drugie miejsce na liście Olis ( najchętniej kupowanych płyt w Polsce). Bednarkowi nie udało się przegonić tylko zespołu Kult.

 

Premiera albumu "Szanuj" zbiegła się z finałem "Mam talent". Musimy przyznać, że był to świetny chwyt marketingowy. Młody wokalista zdobył popularność i przekonał ludzi do siebie. Nie trzeba wygrać programu rozrywkowego, żeby zrobić prawdziwą karierę muzyczną...

 

Bednarek odbiera złotą płytę:

Sancita

 

Zobacz także:

Górniak i Bednarek śpiewają "Jestem kobietą"

Co z tą dziewczyną Bednarka?