Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Natasza Urbańska

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem oceniamy stylizację Nataszy Urbańskiej.

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Nataszy Urbańskiej z konferencji prasowej telewizji Polsat.

 

Natasza Urbańska będzie jedną z gwiazd "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Aktorka teatru Buffo zaśpiewa w Warszawie największe europejskie przeboje. Na scenie będzie towarzyszyć jej balet kierowany przez Janusza Józefowicza.

 

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska

 

 

Plus/ minus:

 

 

 

 

Fryzura

 

Natasza Urbańska

 

 

 

Natasza przyzwyczaiła nas do bardzo ciemnych włosów, nie dziwimy się, że miała ochotę na zmianę. Rozjaśnienie koloru to był dobry pomysł, chociaż nie jesteśmy przekonani do pasemek. Ta technika jest już trochę passe.

 

 

 

Plus:

 

 


 

Buty

 

Natasza Urbańska

 

 

 

Kozaki do połowy uda to hit tego sezonu. Natasza wybrała zamszowe, w kolorze czekoladowym, które dają łagodniejszy, bardziej przytulny efekt niż drapieżna czerń. Obcasy wydłużają optycznie nogi, dzięki czemu Natasza nie wygląda jak córka rybaka.


 


 

Plus:

 

 

 

 

Góra

 

Natasza Urbańska

 

 

 

Beżowa sukienka, mimo dosyć mdłego koloru przykuwa uwagę dzięki asymetrycznej górze i długości mini.

 

 

Podsumowanie:


90 % dobrego stylu /  10 % kiczu

Widać, że Natasza trochę się wyciszyła w kwestii stylu. Drapieżne ciuchy zamieniła na bardziej stonowane, ale wciąż kobiece. Udało jej się  stworzyć seksowny, ale wyważony look, który świetnie się sprawdzi zarówno na co dzień, jak i na imprezie.

 


 

Zobacz poprzednie oceny stylizacji gwiazd w Stylomierzu!

 

Sancita/Lula.pl

Natasza wygląda