Welc podzieli się nagrodą z chorymi kuzynkami

11-latka pokazała jak się powinni zachowywać zwycięzcy.
Piękna postawa Magdy Welc 11-latka pokazała jak się powinni zachowywać zwycięzcy - pomoże swojej rodzinie Magda Welc po zwycięstwie w "Mam talent" powiedziała, że za wygraną wybuduje dom rodzicom i pomoże chorym kuzynkom - 10-letniej Zuzi i półtorarocznej Emilce W programie "Dzień dobry TVN" poinformowano, że Magda ma dwie chore kuzynki 10-letnią Zuzię i półtoraroczną Emilkę. Zuzia urodziła się z wadą, która powoduje bezdech i musi być pod stałą opieką. Natomiast Emilka urodziła się z chorobą skórną na stopie i konieczny jest przeszczep skóry. Mamy dziewczynek w rozmowie z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman nie mogły wyjść z podziwu dla Magdy. To cudowne, że w swoim szczęściu pomyślała o chorym dziecku. Magda chciałaby im pomóc, Zuzi przydałby się nowy lepszy wózek, a Emilce mogłaby sfinansować jedną z operacji. Mamy chorych dziewczynek zdecydowały się nie przyjmować pomocy Magdy. Powiedziały, że chcą aby dziewczynka spełniła swoje marzenia i wybudowała rodzicom dom. Emilce i Zuzi może kupić jakiś prezent, fajną lalkę. 11-letnia dziewczynka powinna być przykładem dla wszystkich ludzi, że najważniejsze jest dobro.

Magda Welc po zwycięstwie w "Mam talent" powiedziała, że za wygraną wybuduje nowy dom rodzicom. Jednak jak się okazuje 11-latka planuje podzielić się pieniędzmi jeszcze z kimś. W "Dzień dobry TVN" poinformowano, że Magda ma dwie chore kuzynki 10-letnią Zuzię i półtoraroczną Emilką.

Zuzia urodziła się z wadą, która powoduje bezdech i musi być pod stałą opieką. Natomiast Emilka urodziła się z chorobą skórną na stopie i konieczny jest przeszczep skóry.

Mamy dziewczynek w rozmowie z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellmannie mogły wyjść z podziwu dla Magdy.

To cudowne, że w swoim szczęściu pomyślała o chorym dziecku.

Magda chciałaby im pomóc, Zuzi przydałby się nowy lepszy wózek, a Emilce mogłaby sfinansować jedną z operacji.

 

Mamy chorych dziewczynek zdecydowały się nie przyjmować pomocyMagdy. Powiedziały, że chcą aby dziewczynka spełniła swoje marzenia i wybudowała rodzicom dom. Emilce i Zuzi może kupić jakiś prezent, fajną lalkę.

 

11-letnia dziewczynka powinna być przykładem dla wszystkich ludzi, że najważniejsze jest dobro.

 

 

Janus

 

Zobacz także:

Wojewódzki śmieje się z Magdy Welc

Niezwykły występ Magdy Welc

Poznajcie rodzinę Magdy Welc

Więcej o: