Uczestnik "Big Brothera" znów atakuje!

W domu Wielkiego Brata pobił uczestników. Pamiętacie Józefa Warchoła?
Józef Warchoł w natarciu W domu Wielkiego Brata pobił uczestników. Poza kamerami również jest agresywny Były uczestnik programu "Big Brother" - Józef Warchoł - w którym wpadł w szał i rozwalił drzwi znów atakuje. Pobił ochronę i dostawcę sklepu "Piotr i Paweł". Dawny pięściarz zasłynął jakiś czas temu w programie "Big Brother" gdzie wpadł w szał, chciał pobić uczestników i rozwalił drzwi. Wtedy też jedna z uczestniczek uciekła z programu i już nie wróciła. Temat Józefa Warchoła znów wraca. Tym razem gwiazdor reality-show pobił ochronę i dostawcę sklepu "Piotr i Paweł". Jak do tego doszło? Rok temu Warchoł poirytowany porannymi odgłosami, które towarzyszyły rozładunkowi towaru, przybiegł na zaplecze sklepu i zaatakował obsługę. Teraz stanął przed sądem. Jednak nie przyznał się do winy i odmówił składania zeznań - czytamy na gk24.pl. A może by tak Warchoła do "Tańca z Gwiazdami"? Oj działoby się, działo.

Pamiętacie Józefa Warchoła? Dawny pięściarz zasłynął jakiś czas temu w programie "Big Brother" gdzie wpadł w szał, chciał pobić uczestników i rozwalił drzwi. Wtedy też jedna z uczestniczek uciekła z programu i już nie wróciła.

 

Temat Józefa Warchoła znów wraca. Tym razem gwiazdor reality-show pobił ochronę i dostawcę sklepu "Piotr i Paweł". Jak do tego doszło? Rok temu Warchoł poirytowany porannymi odgłosami, które towarzyszyły rozładunkowi towaru, przybiegł na zaplecze sklepu i zaatakował obsługę.

 

 

Teraz stanął przed sądem. Jednak nie przyznał się do winy i odmówił składania zeznań - czytamy na gk24.pl.

 

A może by tak Warchoła do "Tańca z Gwiazdami"? Oj działoby się, działo.

 

Warchoł demoluje dom Wielkiego Brata i bije uczestników:

 

Mrock

 

Zobacz także:

Pamela i jej piersi w hinduskim "Big Brotherze"

Klaudiusz z "Big Brothera" startuje w wyborach

Pamiętacie Klaudiusza z "Big Brothera"?