Patricia Kazadi poprowadzi "You Can Dance"

Nadaje się do tego? Zagłosuj w naszej sondzie.

Wczoraj pisaliśmy, o tym że Kinga Rusin zostanie nową jurorką "You Can Dance". Od razu pojawiło się więc pytanie, kto zastąpi gwiazdę w roli prowadzącej. W dzisiejszym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN" rozwiązano tę tajemnicę. Program poprowadzi Patricia Kazadi.

To Kinga mianowała mnie swoją następczynią - zdradza Kazadi

Zaskoczenie? Jak się bliżej przyjrzeć, to rzeczywiście idealna kandydatura. Od ponad roku Patricia pracuje w TVN Warszawa jako reporterka. Taniec nie jest dla niej tajemnicą, a do tego jest w podobnym wieku co uczestnicy programu. Oczywiście gratulujemy nowej pracy! Debiut już na niedzielnych castingach.

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Kazadi: Byłam wycofana i niedowartościowana

Producent do Kazadi: To reklama POLSKIEJ margaryny

Taniec z Gwiazdami: Pupa Kazadi, nogi Górniak

Czy to dobrze, że Patricia Kazadi poprowadzi "YCD"?
Więcej o:
Komentarze (49)
Patricia Kazadi poprowadzi "You Can Dance"
Zaloguj się
 • ken

  Oceniono 25 razy 17

  nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 • scan33

  Oceniono 36 razy 16

  Czy u Nas świat kończy się na Rusin i Kazadi? Może jakieś nowe ciekawe osoby poznali byśmy z ekranu.Biedna Rusin, książki pisze, perfumy miesza,program prowadzi i jeszcze dodatkowa praca! Litości.

 • lenore

  Oceniono 21 razy 15

  ZNajoma Egurroli

 • madziam1986

  Oceniono 19 razy 11

  eeee jakos jej nie widze w tym ale moze dlatego, ze w ogole jej nie znam...i nie wiem co potrafi z wyjatkiem: spiewu, tanca i jazdy na lodzie.

 • cholera

  Oceniono 19 razy 11

  To jakis jeb...ty żart - prima aprilis 9 grudnia? Do cholery - ostro! Moze wiecej osob przestanie ogladac YCD, pomimo ze bardzo lubi ten program. ZENADA.

 • sprenger941

  Oceniono 18 razy 10

  A ja wolałbym odwrotnie, Rusin prowadzącą a Kazadi jurorką

 • m4rc1n31

  Oceniono 25 razy 9

  A mi to wisi,i tak tego nie oglądam.

 • 198505

  Oceniono 15 razy 9

  Bez komentarza porażka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • lachon

  Oceniono 12 razy 8

  wszystko lepsze niz mucha.. najfajniej jakby marczukowa wrocila,ale nie mozna miec wszystkiego ;] nie przepadam za ta Kazadi bo sie pcha wszedzie,ale uwazam ,ze jaka prowadzaca programu sie sprawdzi .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX