Wojewódzki śmieje się z Magdy Welc

Wypomina Polakom, że zagłosowali na biedę. Szok?

Kuba Wojewódzki tym razem naprawdę przesadził. W swoim najnowszym felietonie śmieje się z Magdy Welc - 11-latki, która wygrała 3 edycję "Mam Talent":

Odbył się kolejny finał programu ?Mam talent?. To była wyjątkowo rozśpiewana edycja. Mieliśmy w niej polską Beyoncé, polskiego Marleya czy polskiego Cata Stevensa. Niestety, była też typowa polska bieda, świat ?ludzi bezdomnych? i ?Janka Muzykanta?. Wygrało współczucie. Ulubione kryterium artystyczne telewidzów.

Rozumiemy rozgoryczenie Kuby, bo nie wygrał jego faworyt Kamil Bednarek. Ale wyśmiewanie się z 11-latki jest słabsze niż fakt, że pokonała Bednarka.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Niezwykły występ Magdy Welc

Afera w "Mam talent": Mixplus i Simplus oddają pieniądze

Afera w "Mam talent": Polkomtel się tłumaczy

Więcej o:
Komentarze (93)
Wojewódzki śmieje się z Magdy Welc
Zaloguj się
 • kwiatkalafiora

  Oceniono 61 razy 49

  Kuba ma rację i wyciąga jak zawsze słuszne wnioski. Jak się dziecko pcha na siłę do świata dorosłych, to niestety musi się do reguł tego świata dostosować.
  żal mi tej małej, bo może faktycznie talent ma, ale jeszcze jest za smarkata by cokolwiek w tym kraju osiągnąć. a na drugą natalkę kukulską za słabo "umocowana" w branży. chwilę jeszcze będzie o niej głośno, za kilka miesięcy pojawi się w "życiu na gorąco" lub "chwili dla ciebie" w jakiejś notce, potem brutalny powrót do rzeczywistości. To organizatorzy show są cyniczni, nie Wojewódzki...

 • zebra20

  Oceniono 54 razy 44

  Coś w tym jest... tap madl wygrała rozpłakana bieda,ale kariere robi Ola...mam talent wyrgała dziwczynka typu kulawik, a kariere robi bednarek, mysle że lepszy jednak zawsze sięodnajdzie i zrobi kariere a wynik głosowania nie określa końca kariery a jej początek

 • marwara

  Oceniono 54 razy 42

  ale ma 100% rację. takie są kryteria wyboru Polaków. nie mamy się czym szczycić jako społeczeństwo.

 • cholera

  Oceniono 48 razy 38

  wysmiewanie sie JEST Z PUBLICZNOSCI ktora wybrala dzieciaka, ktory spiewa powazne piosenki.

 • polcia006

  Oceniono 45 razy 35

  Lubię Kubę za to że mówi prawdę ; D
  i całkowicie się z nim zgadzam!

 • cromio

  Oceniono 53 razy 35

  "Wygrało współczucie. Ulubione kryterium artystyczne telewidzów." - inteligentne i prawdziwe stwierdzenie Wojewódzkiego.
  A rodziców Magdy - pod sąd ! Za żerowanie na dziecku i pozbawianie go dzieciństwa !

 • tajemnicza123

  Oceniono 47 razy 31

  i za to lubię Kubę:)

 • kristofor

  Oceniono 56 razy 30

  Wojewódzki ma rację. Bieda w tym programie. Wygrało dziecko, które zniknie za pare miesięcy ze sceny. Wygrało tylko dlatego, że ruszyło telewidzów chęcią budowy domu dla rodziny co jest całkiem OK. No ale przyszłości muzycznej tu nie widzę. Gdzie jest teraz dziewczynka z poprzedniej edycji? Gdzie jest nijaka dziewczynka od jajecznicy, której nazwiska nie zapamiętałem. Były i się zmyły. 5 minut sławy i do domu.

 • len

  Oceniono 34 razy 30

  też uważam ,że głupotą jest dawać wygraną dziecku ,które w krótkim czasie zostanie zniszczone i wyplute przez polskie media,żal mi tej dziewczynki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX