Barraza Sudnicka w ciąży z Czarneckim

"Taniec z gwiazdami" łączy pary w pary.
Barraza Sudnicka w ciąży z Czarneckim Łukasz Czarnecki i Francys Barraza Sudnicka poznali się w "Tańcu z Gwiazdami" Łukasz Czarnecki i Francys Barraza Sudnicka poznali się w IX edycji "Tańca z Gwiazdami". Od razu między nimi zaiskrzyło. Teraz modelka z Wenezueli jest w ciąży. Łukasz Czarnecki i Francys Barraza Sudnicka poznali się w IX edycji "Tańca z Gwiazdami". Od razu między nimi zaiskrzyło. Wszędzie pojawiali się razem, a pochodząca z Wenezueli modelka zamieszkała w Polsce. W środowym "Dzień dobry TVN" potwierdzono plotki na temat ciąży Francys. To piąty miesiąc pięknej misski, która na koncie ma wiele tytułów. Czarnecki jest młodszy od Barrazy Sudnickiej o 5 lat. Gratulujemy! To już kolejna ciąża, która jest efektem romansu uczestników "Tańca z Gwiazdami".

Łukasz Czarnecki i Francys Barraza Sudnicka poznali się w IX edycji "Tańca z gwiazdami". Od razu między nimi zaiskrzyło. Wszędzie pojawiali się razem, a modelka pochodząca z Wenezueli zamieszkała w Polsce.

 

Dzisiaj w "Dzień dobry TVN"potwierdzono plotki na temat ciążyFrancys. To piąty miesiąc pięknej Misski, która na koncie ma wiele tytułów. Czarnecki jest młodszy od Barrazy Sudnieckiej o 5 lat.

 

Gratulujemy! To już kolejna ciąża, która jest efektem romansu"TzG".

 

 

Janus

Zobacz także:

4-latka ma kartę kredytową

Nietypowa rodzinka: Wiśnia, Mandaryna, Tajnerówna i dzieciaki