Konkurs: Saddle Club: Przygody w siodle

Kolejny konkurs przed Wami :) Możecie wygrać gry Saddle Club: Przygody w siodle!

 

O czym jest gra?

 

"Saddle Club: Przygody w siodle" to rewelacyjna gra dla wszystkich miłośników koni! Gra powstała w oparciu o popularny serial telewizyjny, który opowiada o wielkiej przyjaźni i wspaniałych przygodach! Serial telewizyjny jest kontynuacją historii zawartych w nowelach napisanych przez Bonnie Bryant.

 

W grze komputerowej "Saddle Club: Przygody w siodle" poznasz Stevie Lake, Carole Hanson oraz Lisę Artwood i staniesz się częścią ich zwariowanego życia. Razem z dziewczętami zamieszkasz w przecudownym Pine Hollow, gdzie czeka na Ciebie wiele fascynujących przygód. W profesjonalny sposób nauczysz się dbać o swojego konika oraz zrobisz mu sesję fotograficzną, której efekty będzie można podziwiać w unikatowym albumie. Razem z dziewczynami stworzycie zgrany zespół, który będzie się wspierał w przeróżnych turniejach jeździeckich jak i w codziennym życiu. Gra z polskim dubbingiem!

 

 

Co zrobić, aby wygrać?

 

1. Wymyśl imię dla konia. Czy oddaje ono jego charakter? A może wygląd? Pamiętaj: liczy się oryginalność!

2. Swoją odpowiedź i dane (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy i nick na Kotku) prześlij na adres: kotek.pl_konkursy@agora.pl

3. W tytule maila wpisz: Przygody w siodle

4. Na Wasze maile Kotek czeka do poniedziałku, 13 grudnia, do końca dnia

5. Nagrody powędrują do 5 osób, które wymyślą najfajniejsze imiona

 

Powodzenia!

 

>>regulamin<<

Więcej o: