Artur i Minimki 3: Dwa światy KONKURS

Weź udział w konkursie i wygraj fajne nagrody

 

Wczoraj na ekranach kin zadebiutował film "Artur i Minimki: Dwa światy". Z tej okazji Kotek przygotował konkurs, w którym możecie wygrać płyty DVD z poprzednimi filmami z tej serii ("Artur i Minimki", "Artur i zemsta Maltazara") oraz fajne zegary ścienne.

 

 

O czym jest film?

 

Dzięki promieniowi Księżyca Maltazar wydostaje się z krainy Minimków i trafia do świata ludzi, który chce opanować. Artur i jego przyjaciele Minimki postanawiają pokrzyżować niegodziwe plany Maltazara. Czy jednak wysiłki kogoś, kto mierzy jedynie dwa milimetry, nie są z góry skazane na niepowodzenie?

 

 

Co zrobić, aby wygrać?

 

1. Wyobraź sobie swojego wyimaginowanego przyjaciela :) Opisz go w kilku zdaniach - jak miałby wyglądać, jakie miałby cechy charakteru itp. Pamiętaj, aby opis nie był zbyt długi - nie liczy się ilość, ale jakość ;)

2. Swoją odpowiedź i dane (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy i nick na Kotku) prześlij na adres: kotek.pl_konkursy@agora.pl

3. W tytule maila wpisz: Artur i Minimki

4. Na Wasze maile Kotek czeka do czwartku, 9 grudnia, do końca

5. Nagrody: zestaw złożony z dwóch płyt DVD i zegara ściennego, powędruje do 3 osób, które najfajniej, najoryginalniej odpowiedzą na pytanie. Kotek ma też nagrody dodatkowe: 2 osoby, które zostaną przez Kotka wyróżnione otrzymają zegary ścienne

 

~Zdjęcia nagród znajdziecie w galerii~

 

Powodzenia!

 

>regulamin konkursu<

Więcej o: