Cezary Pazura o Paris Hilton: NIE BYŁA DROGA

Paris Hilton w filmie Cezarego Pazury?
Pazura o Paris Hilton Paris Hilton w filmie Cezarego Pazury? Cezary Pazura stanął po drugiej stronie kamery i zadebiutował jako reżyser. Niedawno zdradził, że główną rolę w filmie "Weekend" miała zagrać sama Paris Hilton Cezary Pazura stanął po drugiej stronie kamery. Zanim ruszyły zdjęcia do jego reżyserskiego debiutu "Weekend", trwały gorące negocjacje z aktorami, którzy mieliby zagrać w filmie. Jedną z "aktorek" miała być Paris Hilton. - A wiecie kto miał grać w "Weekendzie"? Teraz mogę chyba to powiedzieć. Paris Hilton! Z jej agentem byliśmy na bardzo zaawansowanych rozmowach, ale dziewczyna zniknęła, po prostu przepadła. Szkoda, bo nie była droga, paradoksalnie - i miałaby gdzie w Warszawie mieszkać za darmo - zdradził "Playboyowi" reżyser filmu Cezary Pazura. W filmie miała zagrać również Alicja Bachleda-Curuś. Podobno walczyła o główną rolę. Ostatecznie wygryzła ją Małgorzata Socha. Premiera filmu Pazury 6 stycznia.

Cezary Pazurastanął po drugiej stronie kamery. Zanim ruszyły zdjęcia do jego reżyserskiego debiutu "Weekend", trwały gorące negocjacje z aktorami, którzy mieliby zagrać w filmie. Jedną z "aktorek" miała być... Paris Hilton.

A wiecie kto miał grać w Weekendzie? Teraz mogę chyba to powiedzieć. Paris Hilton! Z jej agentem byliśmy na bardzo zaawansowanych rozmowach, ale dziewczyna zniknęła, po prostu przepadła. Szkoda, bo nie była droga, paradoksalnie - i miałaby gdzie w Warszawie mieszkać za darmo - zdradził "Playboyowi" reżyser filmu Cezary Pazura.

W filmie miała zagrać równieżAlicja Bachleda-Curuś. Podobno walczyła o główną rolę. Ostatecznie wygryzła ją Małgorzata Socha. Premiera filmu Pazury 6 stycznia.

 

Zwiastun filmu "Weekend":

 

Sancita

 

Zobacz także:

Pazura zgubiła pierścionek zaręczynowy!

Pazura: Każdy był ciekaw, kto ma jakiego