Taylor Lautner poznał przyszłego teścia?

Związek przeszedł już na kolejny etap...
Taylor Lautner poznał przyszłego teścia? Związek przeszedł już na kolejny etap... Wybranką serca Taylora Lautnera jest Lili Collins. Taylor niedawno poznał tatę Lili, legendarnego muzyka Phila Collinsa. Podobno chłopak miał niezłą tremę... Związek przeszedł już na kolejny etap... czyli poznawanie rodziców drugiej połówki. Wybranką serca Taylora Lautnera jest Lili Collins. Poznali się na planie filmu "Abduction", w którym zagrali... zakochaną parę. Być może magia z planu przeniosła się do świata realnego, gdyż od dłuższego czasu Lili i Taylor spotykają się, a ich związek ma się jak najlepiej. Taylor niedawno poznał tatę Lili, legendarnego muzyka Phila Collinsa. Jak donoszą osoby z ich bliskiego otoczenia, chłopak miał niezłą tremę, jednak podołał temu wyzwaniu i spotkanie poszło całkiem dobrze. Taylor i Lili to fajna para?

 

Czyli poznawanie rodziców drugiej połówki ;) Wybranką serca jest Lili Collins, którą Taylor Lautner poznał na planie filmu "Abdouction", w którym para zagrała... zakochaną parę. Być może magia z planu przeniosła się do świata realnego, gdyż od dłuższego czasu Lili i Taylor spotykają się, a ich związek ma się jak najlepiej.

 

Taylor niedawno poznał tatę Lili, legendarnego muzyka Phila Collinsa. Jak donoszą osoby z ich bliskiego otoczenia, chłopak miał niezłą tremę, jednak podołał temu wyzwaniu i spotkanie poszło całkiem dobrze...

 

 

Taylor i Lili to fajna para?