"Mam talent": Czy będzie powtórka finału?

Mamy stanowisko TVN.

Wokół sobotniego finału "Mam talent"narosło wiele kontrowersji. Wszystko przez problemy z telefonami. Okazało się, że telefony użytkowników Simplus i Mixplus same wysyłały sms-y. Zapytaliśmy rzecznika stacji TVN, Karola Smoląga, czy awaria wpłynęła na wynik.

Sprawdzaliśmy sygnały od osób, które zgłosiły, że wysłały jeden sms a telefon skasował im więcej pieniędzy. Od takich osób mieliśmy tylko jeden głos. System okazał się szczelny i nie doszło do zafałszowania wyniku.

Sprawę musi wyjaśnić Polkomtel, który jest operatorem. Wysyłaliśmy zapytanie do rzeczniczki operatora i jak tylko otrzymamy oficjalne stanowisko, przedstawimy je wam.

 

Z wypowiedzi rzecznika TVN wynika, że problem był, ale nie miał wpływu na wynik "Mam talent". Nie będzie powtórki finału. A waszym zdaniem powinna być?

 

Zagłosujcie w SONDAŻU!

 

Janus

 

Zobacz także:

"Mam talent": Problemów z głosowaniem cd.

Kulisy finału "Mam Talent". ZDJĘCIA

Czy finał powinien być powtórzony?
Więcej o:
Komentarze (66)
"Mam talent": Czy będzie powtórka finału?
Zaloguj się
 • ann_

  Oceniono 79 razy 59

  Ja głosowałam na Kamila i mój sms wysyłał się i wysyłał i wysyłał...i w pewnym momencie się zatrzymał.Sprawdziłam wtedy czy zniknęły mi pieniądze i jak się okazało tak się własnie stało...ponad 10 zł się ulotniło.Ale to jeszcze nie koniec historii...gdy się zorientowałam, że nie mam już tyle pieniędzy na koncie nagle sms zaczął się znowu wysyłać! Natychmiast anulowałam wysyłanie i jak sie okazało znowu zabrało mi pieniądze! A żeby było śmiesznie- nie otrzymałam ŻADNEGO smsa potwierdzajacego otrzymanie więc tak naprawdę pozbyłam się kilkunastu złotych, a i tak mój głos na Kamila nie doszedł!! Skandal nr 1! Uważam jednak-choć nie byłam za Magdą-że nagroda w tej chwili oczywiscie nie powinna zostać jej odebrana, bo to nie o to chodzi! Pojawił się natomiast skandal nr 2, a mianowicie brak serca ze strony prowadzących ponieważ po ogłoszeniu zostawili Kamila jak krowe na granicy za przeproszeniem! Żadnego miłego słowa! A przecież zajął drugie miejsce! Biedny chłopak musiał odejść, bo zrobiło mu się głupio stojąc niezauważonym!! Moje zdanie jest takie: Osoba odpowierdzialna za przekręt z smsami powinna ufundować Kamilowi nagrodę i wręczyć mu ją na łamach TVN w obecności prowadzących, którzy szczerze pogratulują temu zdolnemu chłopakowi!!

 • nina852

  Oceniono 69 razy 43

  Nie nie powinno być powtórki. Ja kibicowałam Kamilowi ale uważam że powtórka nie ma sensu.A co jeśli wynik by się zmienił? Zabrali by dziecku pieniądze????

 • maxmix

  Oceniono 51 razy 37

  A ja mam już tego dosyć! Nie dam się już wkręcić w żadne smsy dla TV. Moim zdaniem nagrodę dla Bednarka powinien teraz ufundować Plus w ramach przeprosin i ku zadowoleniu tych, którzy zawierzyli swoim aparatom i operatorowi z Plusa. Uważam, że zabranie nagrody Magdzie też byłoby teraz świństwem.

 • szcsla

  Oceniono 62 razy 28

  Do: becia_29 6 minut temu
  Skoro jak twierdzisz " WSZYSCY na siłę chcą wcisnąć Bednarkowi wygraną" to może mu się należała

 • karla_27

  Oceniono 79 razy 27

  Należała się Kamilowi i tyle!!!

 • omnia

  Oceniono 51 razy 27

  Nie będzie powtórki, wygrała Magda Welc czy się to komuś podoba, czy nie. Taki jest werdykt publiki. Ktokolwiek by nie wygrał, zawsze będą niezadowoleni, którzy mają inny gust. Tylko nie kumam ludzi, którym ten program się nie podoba a oglądają. Fachowo to się nazywa zdaje się masochizm. Są setki różnych innych kanałów, a oni oglądają właśnie ten i wrzeszczą jaki to on jest niefajny

 • picia

  Oceniono 56 razy 26

  Bednarek nie wygrał to afera. Z igły widły robicie. Ja kibicowałam Malinowskiej i Me, Myself & I i co mam powiedzieć?

 • lieft

  Oceniono 31 razy 25

  totalna bzdura, czuję że nawet, gdyby wyniki były zupełnie inne, toby i tak się do tego nie przyznali, bo tego nie ma jak odkręcić. Finału po raz drugi się nie zrobi, a co jedyne, to można by drogą prasową zmienić miejsca i np w tvn-nie pokazać prawdziwego zwycięzcę. Tylko czy ktoś by zgodził się przyjść do studia w takiej sytuacji? Wątpię. Na ta małą nie głosowałem, ani na nikogo z trójki. Same etapy przejściowe były dla mnie dziwne, przechodzili ludzie tacy sobie, a ci z talentem byli gdzieś w tyle. Czy jest możliwa manipulacja? Zawsze i każdą metodą.

 • cholera

  Oceniono 28 razy 22

  dlaczego ci ktorzy wyslali jednego smsa maja utrate srodkow na koncie ??? Niektorym zjechalo do zera pomimo ze wyslali tylko jednego czy dwa smsy, a kasy mieli na komorze duzo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX