"Mam talent": Problemów z głosowaniem cd.

Okazuje się, że setki osób miały problemy z wysyłaniem SMS-ów!

Wczoraj pisaliśmy, że pojawiły się problemy podczas głosowania w finale sobotniego "Mam talent". Użytkownikom MixPlusa i Simplusa znikały pieniądze z konta po wysłaniu sms-a. Nie podejrzewaliśmy nawet, że problem dotyczył aż tak dużej liczby osób.

Kasperr:

W sumie wysłałem 3 sms (dodam,że przed wysłaniem smsów miałem na koncie 28 zł)i dostałem potwierdzenie, że mój głos został oddany. Przy próbie wysłania czwartego sms, mój telefon pokazał mi błąd. Ponowiłem próbę wysłania kilkukrotnie i ciągle wyskakiwał mi ten sam błąd.  Postanowiłem sprawdzić mój stan konta i okazało się, że na moim koncie zostało nieco ponad 2 zł.

Pamela:

Tak ja miałam problem w wysłaniem sms'a na Kamila Bednarka w Mam Talent. Sms potwierdzający nie doszedł a wzięli mi 11 zł.

Aśka:

Mnie róznież przytrafiło się naliczenie głosów kilkakrotnie. Przy wysyłaniu smsów na Magdę Welc pokazywało mi bład wysyłania z zapytaniem czy spróbować ponownie. Próbowałam aż do wykorzystania wszystkich środków na koncie 16 zł.

przy_bry:

Muszę przyznać,że to jest prawda, mam MixPlus i chciałem wysłać głos na Kamila Bednarka, lecz sms wysyłał się ponad minutę, po czym wyskoczył błąd-między opcją "ponów" i "nie" (co oznaczało brak kontynuacji), wybrałem "ponów". Nic to nie zmieniło, wiadomość nadal nie chciała się wysłać. Sprawdziłem stan konta swojej karty komórkowej i zaszokowało mnie fakt, iż zabrało mi 7,32 zł.

To tylko kilka z wielu wiadomości, które otrzymaliśmy od soboty. Czy w związku z tym TVN powtórzy głosowanie? Poinformujemy Was niebawem!

 

Janus

 

Zobacz także:

Kamil Bednarek - największy przegrany "Mam talent"

Afera w "Mam Talent". Były problemy z głosowaniem!

Więcej o:
Komentarze (65)
"Mam talent": Problemów z głosowaniem cd.
Zaloguj się
 • m4rc1n31

  Oceniono 52 razy 40

  Rozwiązanie jest proste-nie wysyłać smsów na głupie programy.

 • cosma

  Oceniono 50 razy 38

  Złodziej ,bandyta - kradnie ,nie pyta !!! Powinni ufundować drugą , nagrodę !

 • dd1979

  Oceniono 33 razy 29

  APEL DO WSZSTKICH: JEŚLI ZOBACZYCIE GDZIEŚ BŁĄKAJĄCE SIĘ NA ZEWNĄTRZ ZWIERZAKI,PSY KOTY PROSZĘ ZADZWOŃCIE DO SCHRONISKA ABY PO NIE PRZYJECHALI, ZROBIĄ TO BEZPŁATNIE(NAJLEPIEJ JEDNAK ZŁAPAĆ TAKIEGO ZWIERZAKA DO ICH PRZYJAZDU) NR.W KRAKOWIE:124299241 WEW.23,BĄDŹMY LUDŹMI I NIE DAJMY ZAMARZNĄĆ NASZYM MAŁYM BRACIOM!JEŚLI JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ PROSZĘ DAJCIE TĄ WIADOMOŚĆ NA SWOJĄ ŚCIANĘ,MOŻE UDA SIĘ URATOWAĆ PARĘ ZWIERZAKÓW!! Z GÓRY WAM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!! :))

 • inalcanzablex33

  Oceniono 39 razy 29

  wiadomo,że drugiego głosowania nie zrobią...nawet gdyby kamil wygrał to by sie pewnie nie odważył nawet zabrać tej kasy małej...więc to bez sensu.

 • nick6

  Oceniono 42 razy 28

  Finału nie powtórzą na pewno.Byłam tylko w szoku ,że Magda wygrała...Nie to ,ze mam coś do małej ,ale myślę ,że Bednarek był lepszy i orginalniejszy...Tegbo jeszcze w mam talent nie było,,,A Magda to nie żadne odkrycie...Takich dziewczynek jak ona jest masa w każdej podstawówce czy gimnazjum tylko nie każda leci z tym do ,,Mam talent''.

 • wasza_mama

  Oceniono 37 razy 25

  TO ZAMIAST NA MAM TALENT TRZEBA BYLO WYSLAC SMS NA FUNDACJE TVNU JAK NIE MA CO ROBIC Z KASA NA KONCIE

 • zyletta

  Oceniono 26 razy 24

  ale jaja dlatego lepiej więcej nie głosować !!!olać te złodziejskie programy

 • dorisekxd

  Oceniono 33 razy 19

  złodzieje i oszusty !

 • carolin

  Oceniono 29 razy 17

  w takiej sytuacji głosowanie powinno być powtórzone

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX