Tyszka o Krupie: Polskie gwiazdy powinny się od niej uczyć

Czego można nauczyć się od Joanny Krupy?

W najnowszym wydaniu magazynu "Wprost" znajdziemy artykuł dotyczący Joanny Krupy. Dla tygodnika wypowiada się m.in. Marcin Tyszka, który zdobył się na zaskakujące wyznanie:

Tym czym Aśka wygrywa, jest jej naturalność, nie boi się emocji, nie jest "za szybą". Polskie gwiazdy powinny się od niej uczyć profesjonalizmu i etosu pracy.

Na jakie podstawie Marcin tak twierdzi?

Nigdy nie ma złego nastroju, słów "już nie mogę". Zawsze jest uśmiech, punktualność i gotowość do pracy jeszcze dłużej, żeby wyszło lepiej. Będzie stała w deszczu od 6 do 24 w nocy, bo tego wymaga scenariusz programu, i nie będzie narzekała. Jeszcze na koniec wszystkich uściska i podziękuje za miły dzień.

Okazuje się, że ta teoria jest poparta przykładami:

Kiedy pewnego dnia na planie po wielu godzinach nagrania zabrakło jedzenia, powiedziała tylko "zjem później" a przecież każdy inny polski celebryta, w tym ja, zrobiłyby awanturę. Jest ja osoba z innego świata, ze świata który ma ogromny szacunek do pracy i gdzie się nie narzeka na wszystko. To typowa hard working woman.

Ciekawe co na to nasze rozkapryszone i rozbestwione gwiazdki. Może najwyższa pora wymienić parę znanych polskich nazwisk na amerykańskie wersje. Nie mają tam w USA, więcej Dżoan Krup?

 

Aik

 


Zobacz także:

Dżoana Krupa: Ty masz pała! Ja kocham twoja pała!

Krupa wśród piratów. SEXY

Krupa: Niech się śmieją, mnie to nie obchodzi