Welc: Mówili, że nie będę śpiewać. Że mam męski głos

Zobacz wywiad z Magdą i jej rodziną.

Magda Welc, 11-latka z Niedrzewicy, wygrała 3. edycję "Mam Talent". Dziewczyna zgarnęła 300 tysięcy złotych i wróciła do domu. Co trzeba zrobić, aby dostać taką fortunę? Wystarczy zaśpiewać, co Magda zrobiła i dziś jest najbogatszą nastolatką w Polsce.

 

Ale nie zawsze tak było. W rozmowie z "Kurierem Lubelskim" Madzia opowiedziała o rodzinie i o przygotowaniach do "Mam Talent" . A także o tym, jak nauczycielki mówiły jej, że nie potrafi śpiewać, że ma męski głos. Nauczycielki się myliły, a Magda postawiła wszystko na jedną kartę:

 


Mrock

 

Zobacz także:

Eva Minge apeluje do rodziców Magdy Welc

Magda Welc WYGRAŁA "Mam talent"!

Finał "Mam Talent". RELACJA NA ŻYWO!

Więcej o:
Komentarze (27)
Welc: Mówili, że nie będę śpiewać. Że mam męski głos
Zaloguj się
 • sexy_lady

  Oceniono 37 razy 23

  Już bez przesady żeby ją w domu fotografować za tydzień nikt o niej nie bedzie pewnie pamiętał czego jej nie życzę ale tak jest chwila sławy jest krótka .Dobijają mnie te Twoje artykuły .

 • judith

  Oceniono 42 razy 22

  Czy możecie ludzie już dać spokój tej dziewczynce ????? Wygrała te 300 tys. i niech się cieszy. Naprawdę nie możecie tego przeżyć ??

 • aeris

  Oceniono 23 razy 21

  najbogatsza nastolatka? Nawet w Polsce, tej biednej Polsce, sa bogatsze dzieci. Mrock dziwny jestes.

 • toudi94

  Oceniono 24 razy 18

  "jest najbogatszą nastolatką w Polsce"
  Wydaje mi się że jest jeszcze dzieckiem...

 • tamimami

  Oceniono 24 razy 18

  Ciekawe jak dlugo jeszcze beda walkowac ten temat???Pewno do swiat lub co gorsza do nowego odcinka mam talent...brrrrrrr jak sie czegos uczepia te medialne pijawki to wyssa temat do konca ...poki jeszcze idzie na nim zarobic

 • tysia56

  Oceniono 32 razy 16

  Bardzo dobrze że wygrała ten program. Jest skromną , miłą , utalentowaną wokalnie dziewczynką. Jakby wygrała Sabina Jeszka , to co jej z tego. Ona jest ładna , instruktorką fitness , studiuje , ładnie śpiewa , i napewno coś z tych rzeczy wybierze i nie będzie biedna. A Magda Welc , pochodzi z ubogiej rodziny i dla niej tak duże pieniądze pozwolą na zmienienie większosci rzeczy w swoim życiu. i żeby to jeszcze kur*a było z litości ale ona jest w 5 klasie , a tak śpiewa..? ludzie jakie wy glupoty pierdzielicie że powinna wygrać jakas tam Sabina , czy Bednarkem. Zgadzam sie byli świetni.

 • sexy_lady

  Oceniono 21 razy 11

  Przepraszam ale taka jest prawda.

 • selmine

  Oceniono 31 razy 9

  Jak ja bym chciała mieć taki głos...

 • ika89

  Oceniono 19 razy 9

  Z tego filmiku wywnioskowalam coś takiego jak Kopciuszek i złe siostry hehee...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX