Magda Mielcarz: Prawdziwi faceci to geje

Za kogo więc wyszła słynna modelka?

Coraz częściej najsłynniejsze Polki wybierają na mężów obcokrajowców. Czyżby rodzimi mężczyźni nie byli w stanie spełnić wszelkich wymagań stawianych przez piękne i ambitne kobiety. Magda Mielcarz w programie "Szymon Majewski Show" zdradziła dlaczego zdecydowała się na małżeństwo z amerykańskim adwokatem:

Najbardziej prawdziwi faceci to byli geje. Hetero wokół mnie to były jakieś niedorajdy. Mamusie robiły im pranie... Amerykański narzeczony zabierał mnie do teatru na awangardowe spektakle i to mnie kręciło. Pamiętam jeden z off Broadway w czasie którego aktorka pocierała piersi surowymi kurczakami. Uznałam, że skoro facet lubi takie spektakle to się nadaje.

Magdzie wtórowała Kasia Figura, która również wyszła za Amerykanina:

Poznałam Kaia na domowej kolacji u Polaków mieszkających w LA. Pamiętam, że była pyszna kaczka i miłe rozmowy, wymiany myśli z nieznajomym i huragan związany z El Nino. Kai odprowadzał mnie do domu, w kałuży złamałam obcas moich bucików Gucci i resztę wieczoru chodziłam boso.

Więcej już jutro w programie "Szymon Majewski Show" o godz. 21.30.

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Monika Pyrek sika na zamówienie

Majewski uczy się skakać od Pyrek

U Majewskiego: Hojarska przyciska Kaczyńskiego

Więcej o:
Komentarze (60)
Magda Mielcarz: Prawdziwi faceci to geje
Zaloguj się
 • sugarmice

  Oceniono 49 razy 39

  Urzeka mnie inteligencja i błyskotliwość pani Mielcarz. Jedynie emerykansky mencizna jest w stanie zadowolić taką osobowość. A swoją drogą, kryterium doboru partnera do kopulacji jest rozczulające i świadczy o szerokich horyzontach ww. osobistości. Miałem w swoim życiu kilka partnerek, ale jakoś nigdy do głowy mi nie przyszło zabrać swojej wybranki na publiczne wcieranie sobie czegokolwiek w gruczoły mleczne. Mój błąd.

 • jackyll

  Oceniono 49 razy 35

  Nie mam ksztyny kompleksów gdy czytam te erupcje intelektu obu tych Pań. Skoro dla Mielcarz prawdziwi mezczyzni to geje, bo hetero są słabi - rozumiem, ze wyszła za amerykanskiego geja. Współczuje desperacji. Pani Figura z pierwszej randki pamieta swoje buciki Gucci... Jest taka och, ach, Gucci, sruczci... Pustogłowie. W tej sytuacji orzec mogę jedno: prawdziwe kobiety mają głowe na karku. Niedorajdy szukają na męża geja, bo same sobie nie radzą ze sobą...

 • boczeknamasle

  Oceniono 45 razy 27

  polskim gwiazdkom i gwiazdeczkom od kasy i sławy rzuciło się na mózgi. najbardziej trendiiii jest pewnie dla niej Michał Piróg, fuj. Ubiera się jak idiota, gada bzdury i zachowuje się jakby pozjadał wszystkie rozumy, w modzie ostatnio jest wielka przyjazn z nim (rusin,mielcarz). idioci z warszafki powinni zebrać się wszyscy w jednym miejscu, a w tak zwanym międzyczasie bomba wodorowa polskiej produkcji zmierza ku kremlowi lecz kgb zmienia współrzędne i pocisk trafia w polską śmietankę celebrytów.

 • jebaneezer

  Oceniono 56 razy 26

  Wielkosc mozgu jest odwrotnie proporcjonalna do urody.Nalezy sie spodziewac nowej fali of Polish jokes in old good USA.Np. co kreci Polke? masaz zdechlym kurczakiem.Good job blondies.

 • gumowe_ucho

  Oceniono 28 razy 22

  podobno gość ją zabrał na chicken salad do McDonalda a ona myślała, że jest w teatrze na Broadway'u ...

 • badziewiak66

  Oceniono 37 razy 21

  Słyszałem że mąż stanął na wysokości zadania i kupił żonie fermę kurzą. Z dochodzących pogłosek wynika że Pani Mielcarz jest podobno niezmordowana i potrafi dziennie nawet pięćdziesiąt kurczaków zetrzeć do kości, taki ma apetyt na seks.

 • hardkor

  Oceniono 47 razy 19

  chyba dawno nikt jej dobrze nie przeczyscil komina za odpowiednia zaplata

 • griswold79

  Oceniono 43 razy 19

  Amerykański narzeczony? Chyba przez paszport. Jak tu brać na poważnie wypowiedzi osoby związanej ze zwykłym ciapatym.

 • kloceklego

  Oceniono 18 razy 18

  "Pamiętam jeden z off Broadway w czasie którego aktorka pocierała piersi surowymi kurczakami. Uznałam, że skoro facet lubi takie spektakle to się nadaje." - ku..., nadaje się na co? "...w kałuży złamałam obcas moich bucików Gucci..." - oczywiście nie mogła po prostu zakończyć zdania na "moich bucików". musiała dodać, że "moje bucików" były od Gucci. pie...ne polskie gwiazdy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX