Finał "Tańca z Gwiazdami". RELACJA NA ŻYWO!

Emocje sięgają zenitu.

Finałowy odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami" otworzyła Edyta Górniak. Ostatnio głównie tańcząca, dziś znowu zaśpiewała. W tle solo tańczył jej niedawny partner Jan Kliment.

 

A już po chwili rozpoczęła się walka o trofeum: 12. Kryształową Kulę. Kto ją otrzyma?


RUNDA 1.

 

Paweł Staliński i Izabela Janachowska ropoczęli od ognistego pasodoble. Paweł doskonale wcielił się w rolę torreadora.

Jury wyraża radość, że mimo wielu kłótni spięć i karetek pogotowia udało nam się razem z tancerzami wytrwać do końca tego programu - powiedział na początek Zbigniew Wodecki.

NOTY JURORÓW: 10 + 10 + 10 + 10 = 40


Monika Pyrek i Robert Rowiński znowu zatańczyli razem. Robert specjalnie na finał wyszedł na przepustkę ze szpitala. W pierwszej odsłonie zmierzyli się z cha-chą. Monika wyskoczyła z wanny pełnej pary, a do tańca rozbrzmiała znana z filmu "Och, Karol" piosenka "Baw mnie".

Piotr Galiński: Nie dość, że świetne wyniki w sporcie, to jeszcze fantastyczne wyniki na parkiecie. Dziś pobiłaś kilka rekordów. Specjalnie ubrałem się dziś na złoto, żebyś w z przyszłej olimpiady wróciła własnie z takim kolorem na szyii.

NOTY JURORÓW: 10 + 10 + 10 + 10 = 40

 

A tymczasem na oficjalnej stronie "Tańca z gwiazdami" są już pierwsze wyniki głosowania sms-owego:


Paweł i Izabela: 87,48 %

Monika i Robert: 12,52 %


RUNDA 2.


Paweł Staliński i Izabela Janachowska jako drugi taniec wybrali walc wiedeński w rosyjskiej stylizacji. Było jak w baśniach Puszkina.

Beata Tyszkiewicz: Pawle, no to jest to... książe tysiąca i jednej nocy.

NOTY JURORÓW: 10 + 10 + 10 + 10 = 40

 

Monika Pyrek i Robert Rowiński wystąpili w fantastycznym tango. Pary idą łeb w łeb, a wydawało się, że wybór między nimi nie może być już ani trochę trudniejszy.

Zgigniew Wodecki: Z czystym sumieniem przekazuje wam te 10 punktów, które dostałem dziś od policjantów jadąc z Kołobrzegu.

NOTY JURORÓW: 10 + 10 + 10 + 10 = 40

 

Na stronie "Tańca z gwiazdami" zmieniła się punktacja widzów:


Paweł i Izabela: 40,59 %

Monika i Robert: 59,41 %


Przed nami ostatnia rudnad zmagań. Ale zanim to nastąpi swoje popisowe układy odtańczą kolejno wszystkie pary 13. edycji programu. Aż się zrobiło sentymentalnie. Miło tak powspominać.


RUNDA 3.


Paweł Staliński i Izabela Janachowska do freestyle podeszli w niezwykle romantyczny sposób. Swoim tańcem odegrali scenę poszukiwania miłości. Odnaleziona, utracona, zagrożona przez czychających z boku zamaskowanych tancerzy. Niezwykle wzruszające.

Iwona Pavlović (przez łzy): Paweł przniosłeś nas w taką wspaniałą krainę.

NOTY JURORÓW: 10 + 10 + 10 + 10 = 40

 

Monika Pyrek i Robert Rowiński. Czerwona suknia Moniki i poruszające "Nothing Compares 2 U" Sinead O'Connor stworzyło niesamowity nastrój na parkiecie. To był taniec godny kryształowego trofeum.

Piotr Galiński: Tym tańcem odbiłaś piłeczkę konkurencji. Brawo. Ten taniec może otwierać kolejną olimpiadę.

NOTY JURORÓW: 10 + 10 + 10 + 10 = 40

 

Wszystkie finałowe tańcze zostały już zatańczone. Obie pary otrzymały identyczną punktację od jurorów, same maksymalne noty. Głosy widzów nieco się różnią. Na prowadzeniu są Monika i Robert (53%), ale Paweł i Iza depczą im po piętach (56%).

 

Oczekiwanie na wyniki swoim brawurowym freestylem uświetnili Julia Kamińska i Rafał Maserak, zwycięzcy poprzedniej edycji.

 

A po chwili okazało się, że to Monika i Robert będą ich następcami.


Mart

 

Zobacz także:

Kto wygra 13. edycję "Tańca z Gwiazdami"? SONDAŻ

Menadżer Janachowskiej dogadał się z mamą Stalińskiego