Magda Welc WYGRAŁA "Mam talent"!

Mała diva pokonała Marleya znad Wisły.

Wbrew przewidywaniom Kamil Bednarek nie wygrał "Mam Talent" W ścisłym finale pokonała go Magda Welc. Trzeci na podium był Piotr Lisiecki.

 

Panowie wyszli z programu z pustymi rękoma. Panie ze sporą fortuną. Oprócz 300 tysięcy dla zwyciężczyni organizatorzy show mieli jeszcze nagrodę specjalną 100 tysięcy złotych dla Sabiny Jeszki.


Co sądzicie o tym werdykcie? Zaskoczeni?

 

Mart

 

 

Zobacz także:

Finał "Mam Talent". RELACJA NA ŻYWO!

"X-Factor" ZASTĄPI "Mam Talent"!

10 finalistów "Mam Talent"

Więcej o:
Komentarze (379)
Magda Welc WYGRAŁA "Mam talent"!
Zaloguj się
 • vanessaaa

  Oceniono 178 razy 84

  należało im się. obie wspaniałe i obdarzone fenomenalnym głosem! a magda zwłaszcza! dorosły,poważny głos w ciele 11 latki! super! a zachwytu nad lisieckim i tym drugim- NIE ROZUMIEM I NIE PODZIELAM.

 • gonzo88

  Oceniono 107 razy 43

  przeciez to dziecko nawet nie rozumialo o czym spiewa :-)
  Polacy sa jednak glupi.

 • podpisany

  Oceniono 82 razy 38

  Myślałam, że ten program nosi tytuł „ Mam talent” a nie „Zapomoga dla biednych dziewczynek ze wsi” ! ;)

 • german_beauty

  Oceniono 103 razy 37

  Hmm, w Polsce nawet gdyby do finału wszedł Sting, Phill Collins i Mała Biedna Dziewczynka to i tak wygrałaby Mała Biedna Dziewczynka. Magda ma kawał głosu ale wygrała raczej dlatego, że jest mała, śpiewała piosenkę, która chwyciła za serce wszystkie gospodynie domowe oraz jej marzeniem było kupić domek dla rodziców. A to przecież takie wzruszające. Jak ktoś wcześniej powiedział - granicą w takim programie powinno być 15-16 lat. Dla śpiewających, utalentowanych dzieci można zrobić osobny program z wygraną w postaci nie gotówki ale np. stypednium na kształcenie muzyczne. Czy ktoś słyszał ostatnio o Klaudii Kulawik? Raczej nie - mama położyła łapę na wygranej małej a dziewczynka śpiewa pewnie na akademiach w szkole i okazjonalnie w kościele.

 • valla

  Oceniono 84 razy 36

  mala dorosla.... beznadziejny ten program....

 • maja42681

  Oceniono 82 razy 36

  Weź, żal. Kamil był i jest najlepszy. ! On powinien wygrać.

 • dzejso0n

  Oceniono 63 razy 35

  kto chciał żeby wygrał Bednarek ? PLUSIK !

 • gonzo

  Oceniono 58 razy 34

  Teraz TVN może się onanizować że w ich edycji jest najmłodsza zwyciężczyni, a prawda jest taka że z 8 osób śpiewających w finale Magda śpiewa najsłabiej. Miałem nadzieję że po Klaudii Kulawik widzowie nie dadzą się zrobić w konia po raz kolejny. Wygrała 11-latka śpiewająca Edytę Gepert. To już brzmi śmiesznie, bo ona nie ma prawa rozumieć połowy z tych tekstów...Poprzednie edycje wygrywali profesjonaliści czyli Melkart Bal i Marcin Wyrostek. W tej edycji ludzie nie postawili na talent tylko dali się kupić swej fałszywej wrażliwości. Fałszywej bo już lepiej było dac te 300 tyś Ejzenbergowi, który do końca życia będzie się zmagał ze swoim kalectwem. Mam nadzieję że 4 edycji nie będzie, niech zrobią ten X-Factor by skupić się na poprawie sytuacji w polskiej muzyce. Cieszy że po tym programie wiem kto to jest Jeszka, Malinowska, Lisiecki i Bednarek.

 • askaaaa

  Oceniono 74 razy 34

  jak dla mnie najlepsi byli Lisiecki i Bednarek, a ktory by zgarnol te 300 tys to juz mi bylo wszystko jedno, ale drugi powinien dostac te 100 tys.....ale jak zwykle ludzi wzruszyla historia bidulik Madzi i dlatego wygrala, chociaz do piet nie dorasta tym chlopakom

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX