Nieogolone nogi Anny Popek

Horodyńska i Malinowska znowu jadą po bandzie.

Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska, w programie "Gwiazdy na dywaniku", (emisja dziś o 22.00, Polsat Cafe) przed sąd wezwały Annę Popek. Na tapecie znalazła się jej kreacja z urodzin radia Eska Rock.

Szaro-bure, kawa z mlekiem rajstopy, które spowodowały, że nogi wyglądają jakby były nieogolone - komentuje Joanna Horodyńska.
No i botki. Botki brązowe jak u kota w butach, tylko trochę niższe, wywinięte. Generalnie tragizm tej stylizacji jest tak ogromny, że ciężko nam jest go opisać. Mi brakuje tylko dwóch warkoczy i kufli z piwem, mielibyśmy Oktoberfest - dodaje Malinowska.

A od nas brawa za odwagę. Kto powiedział, że nogi trzeba golić? Zawsze można założyć grube rajstopy.

 

Mart

 


Zobacz także:

Gwiazdorski lans na premierze "Skrzydlatych świń"

Słynne rodzinki wybrały się do kina

Więcej o:
Komentarze (38)
Nieogolone nogi Anny Popek
Zaloguj się
 • majek89

  Oceniono 70 razy 60

  Faktycznie kreacja nieudana, bardzo mi się nie podoba... natomiast tak czy siak Horodyńska i Malinowska stylistki od siedmiu boleści, patrzeć na nie... nie mogę. Tzn. jak chcą kogoś oceniać to niech zaczną od siebie, bo ich stylizacje również nie zawsze są udane!!!

 • rzut_budyniem

  Oceniono 70 razy 54

  Horodyńsko i Malinosko - niczym posłanki z Samoobrony .. znajo sie na wszystkim - na modzie, na kotach, kuflach, piwie i pewnie też traktorach ...

 • mansonistka

  Oceniono 56 razy 50

  Według mnie jest to idiotyczne oceniać jak kto się ubrał. Jakby to było najważniejsze w życiu ...

 • bardu

  Oceniono 66 razy 50

  Pani Malinowska - nie mówi się "Mi brakuje..." tylko "Mnie brakuje..." To naprawdę mniejszy wstyd założyć złe rajstopy do sukienki, niż sadzić błędy w języku ojczystym. No, chyba że wykształcenie słabe, to można jeszcze jakoś wytłumaczyć. Ale po co się w takim razie pchać na salony?

 • kasiowa4

  Oceniono 48 razy 32

  specjalistki od siedmiu boleści. niech same spojrzą w lusto

 • ulkakulka

  Oceniono 50 razy 30

  Popkowa to jedna z niewielu "dziennikarek" których nie mogę znieść. Wydaje mi się bezdennie głupia niestety.

 • ziomalstwo

  Oceniono 46 razy 26

  Przepraszam ale jeszcze nie ma prawa w którym trzeba mieć ogolone nogi! Może ona chce być naturalna?! Kilkanaście lat temu gdyby kobieta chciała sobie nogi ogolić zostałaby wyśmiana!!! I uchodziłaby za dziwaczkę.

 • aeris

  Oceniono 45 razy 25

  wole ta nieudana kreacje niz te dwie

 • ctasek

  Oceniono 28 razy 24

  Nie ma co komentować!!Te dwie baby są tak nieprzyjemne, że rzygać się chce jak tylko paszczę otworzą!!! Zawsze biją obiekt, który nie odda !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX