Jak seks, to tylko ze Żmijewskim!

To z nim Polki najchętniej spędziłyby upojną noc.
Żmijewski niepokonany Polki najchętniej spędziłyby upojną noc z doktorem Burskim "Playboy" opublikował ranking gwiazdorów, z którymi Polki najchętniej poszłyby do łóżka, wzięły ślub etc. We wszystkich kategoriach wygrał Artur Żmijewski Magazyn "Playboy" zrobił ranking znanych Polaków, których Polki najchętniej zaprosiłyby do łóżka, wzięły z nimi ślub i porozmawiały. Wyniki są zaskakujące. We wszystkich trzech kategoriach wygrał Artur Żmijewski. Znany z ról: doktora Burskiego w "Na dobre i na złe", Adama z "Nigdy w życiu" czy księdza z serialu "Ojciec Mateusz". Wychodzi na to, że mężczyzna w sutannie kręci Polki. Żmijewski pokonał takie osobowości jak m.in. Maciej Zakościelny, Mateusz Damięcki, Paweł Deląg czy premier Donald Tusk. To z nim kobiety najchętniej spędziłyby upojną noc, zaciągnęły przed ołtarz i porozmawiały o życiu. Wynika z tego, że najszczęśliwszą kobietą w Polsce jest żona Żmijewskiego.

Magazyn "Playboy" zrobił ranking znanych Polaków, których Polki najchętniej zaprosiłyby do łóżka, wzięły ślub i porozmawiały. Wyniki są zaskakujące. We wszystkich trzech kategoriach wygrał... Artur Żmijewski. Znany z ról: doktora Burskiego w "Na dobre i na złe", Adama z "Nigdy w życiu" czy księdza z serialu "Ojciec Mateusz". Wychodzi na to, że mężczyzna w sutannie kręci Polki.

 

Żmijewski pokonał takie osobowości jak m.in. Maciej Zakościelny, Mateusz Damięcki, Paweł Deląg czy premier Donald Tusk. To z nim kobiety najchętniej spędziłyby upojną noc, zaciągnęły przed ołtarz i porozmawiały o życiu. Wychodzi na to, że najszczęśliwsza kobieta w Polsce to żona Żmijewskiego:

 


Sancita

 

Zobacz także:

Artur Żmijewski w sutannie [WIDEO]

Skandal! Doktor Burski aresztowany za łapówkę!