Jak seks, to tylko ze Żmijewskim!

To z nim Polki najchętniej spędziłyby upojną noc.
Żmijewski niepokonany Polki najchętniej spędziłyby upojną noc z doktorem Burskim "Playboy" opublikował ranking gwiazdorów, z którymi Polki najchętniej poszłyby do łóżka, wzięły ślub etc. We wszystkich kategoriach wygrał Artur Żmijewski Magazyn "Playboy" zrobił ranking znanych Polaków, których Polki najchętniej zaprosiłyby do łóżka, wzięły z nimi ślub i porozmawiały. Wyniki są zaskakujące. We wszystkich trzech kategoriach wygrał Artur Żmijewski. Znany z ról: doktora Burskiego w "Na dobre i na złe", Adama z "Nigdy w życiu" czy księdza z serialu "Ojciec Mateusz". Wychodzi na to, że mężczyzna w sutannie kręci Polki. Żmijewski pokonał takie osobowości jak m.in. Maciej Zakościelny, Mateusz Damięcki, Paweł Deląg czy premier Donald Tusk. To z nim kobiety najchętniej spędziłyby upojną noc, zaciągnęły przed ołtarz i porozmawiały o życiu. Wynika z tego, że najszczęśliwszą kobietą w Polsce jest żona Żmijewskiego.

Magazyn "Playboy" zrobił ranking znanych Polaków, których Polki najchętniej zaprosiłyby do łóżka, wzięły ślub i porozmawiały. Wyniki są zaskakujące. We wszystkich trzech kategoriach wygrał... Artur Żmijewski. Znany z ról: doktora Burskiego w "Na dobre i na złe", Adama z "Nigdy w życiu" czy księdza z serialu "Ojciec Mateusz". Wychodzi na to, że mężczyzna w sutannie kręci Polki.

 

Żmijewski pokonał takie osobowości jak m.in. Maciej Zakościelny, Mateusz Damięcki, Paweł Deląg czy premier Donald Tusk. To z nim kobiety najchętniej spędziłyby upojną noc, zaciągnęły przed ołtarz i porozmawiały o życiu. Wychodzi na to, że najszczęśliwsza kobieta w Polsce to żona Żmijewskiego:

 


Sancita

 

Zobacz także:

Artur Żmijewski w sutannie [WIDEO]

Skandal! Doktor Burski aresztowany za łapówkę!

Więcej o:
Komentarze (26)
Jak seks, to tylko ze Żmijewskim!
Zaloguj się
 • hanna69

  Oceniono 22 razy 20

  A ja tam wolę mojego starego...

 • mansonistka

  Oceniono 34 razy 18

  Zakościelny to jest cienias nad cieniasami. Dorociński jest niesamowity.

 • asja69

  Oceniono 19 razy 15

  Mnie chyba nie pytali:)

 • dmm

  Oceniono 32 razy 10

  JA BYŁEM TUŻ ZA NIMI :D

 • ldoris

  Oceniono 9 razy 7

  fujjjj ,gdzie te sondaze robili ??? ojciec mateusz -pewnie pod kosciolem pytali mocherowe berety

 • aggula

  Oceniono 34 razy 6

  Zgadzam się . Uważam , że lata dodają mu uroku, ma przeuroczy uśmiech.

 • bnch

  Oceniono 7 razy 5

  Jezu, co za straszny ranking. Czy w PL rzeczywiście nie ma lepszych obiektów niż Żmijewski? Co prawda jestem facetem i żadnego z tych panów do celów seksu nie przymierzam, ale mam wrażenie, że selekcja jest fatalna.

 • wredna_baba

  Oceniono 9 razy 5

  Bleh... :/

 • arszenik

  Oceniono 18 razy 4

  e?a to niby dlaczego?nie ma w nim nic nie zwykłego...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX