Kazadi: Byłam wycofana i niedowartościowana

I inne zwierzenia.
Zwierzenia Kazadi "Byłam wycofana i niedowartościowana" W nowej "Vivie" wywiad z Patricią Kazadi. Gwiazdka opowiada m.in. o marzeniach o karierze w show-biznesie. "Byłam wycofana i niedowartościowana" - zwierza się. W najnowszej "Vivie" wywiad z Patricią Kazadi. Gwiazdka opowiada m.in. o relacjach rodzinnych i marzeniach o karierze w show-biznesie: "Ojciec zawsze powtarzał mi: Zapomnij o tych głupotach i o tym, że uda Ci się w show-biznesie. Gdy zobaczył mnie pierwszy raz śpiewającą w telewizji, rozpłakał się." Patricia twierdzi, że nie miała lekko: "Nie do końca umiałam sobie znaleźć miejsce. Ale to z powodu nieśmiałości. Byłam wycofana, miałam niskie poczucie własnej wartości. Nie umiałam walczyć o swoją pozycję w grupie. Czułam się okropnie niedowartościowana, niezrozumiana." Na szczęście znalazła się na to recepta: "Ogarnęłam się, podrosłam i poszłam na warsztaty aktorskie. Czułam się na tych zajęciach obrana ze skórki, goła i lekko poniżona tym wszystkim. Uznałam, że już gorzej nie będzie, więc po prostu puściłam wszystkie pasy bezpieczeństwa i rzuciłam się w to." Chyba się opłaciło.

W najnowszej "Vivie" wywiad z Patricią Kazadi.Gwiazdka opowiada m.in. o relacjach rodzinnych i marzeniach o karierze w show-biznesie:

Ojciec zawsze powtarzał mi: Zapomnij o tych głupotach i o tym, że uda Ci się w show-biznesie. Gdy zobaczył mnie pierwszy raz śpiewającą w telewizji, rozpłakał się.

Patricia twierdzi, że nie miała lekko:

Nie do końca umiałam sobie znaleźć miejsce. Ale to z powodu nieśmiałości. Byłam wycofana, miałam niskie poczucie własnej wartości. Nie umiałam walczyć o swoją pozycję w grupie. Czułam się okropnie niedowartościowana, niezrozumiana.

Na szczęście znalazła się na to recepta:

Ogarnęłam się, podrosłam i poszłam na warsztaty aktorskie. Czułam się na tych zajęciach obrana ze skórki, goła i lekko poniżona tym wszystkim. Uznałam, że już gorzej nie będzie, więc po prostu puściłam wszystkie pasy bezpieczeństwa i rzuciłam się w to.

Chyba się opłaciło.

 

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Producent do Kazadi: To reklama POLSKIEJ margaryny

Taniec z gwiazdami: odpadła Patricia Kazadi! SONDA

Taniec z Gwiazdami: Pupa Kazadi, nogi Górniak

Więcej o:
Komentarze (14)
Kazadi: Byłam wycofana i niedowartościowana
Zaloguj się
 • sektoriusz

  Oceniono 22 razy 14

  ważne że dała radę i nie poddała się ograniczeniom jakie narzuca sfrustrowane, bez celu życiu otoczenie! iiiiihaaa!

 • ctasek

  Oceniono 19 razy 11

  Patrycja wiele razy została skrzywdzona niechęcią ludzi do niej, szkoda. Tracimy to co najcenniejsze na rzecz szmiry i tandety !!!

 • list

  Oceniono 5 razy 3

  ctasek - w koncu cos madrego napisales. podpisuje sie pod tym

 • sandrusia102

  Oceniono 12 razy 2

  Ona jest świetna śliczna...i dobry z niej materiał na wielką gwiazdę ale niestety nie w Polsce bo Polska to badziew jeśli chodzi o show-bizzzzz

 • aeris

  Oceniono 12 razy 2

  juz niech nie pie... dla slawy

 • fan_ani_gogoli

  Oceniono 8 razy 2

  KAZADI DO X FACTOR!!!!!!!!!!!!!

 • velmyle

  Oceniono 1 raz 1

  Dobre sobie! Wycofana i nieśmiała! Pff! Znam ją osobiście i nigdy nie spotkałam osoby równie zarozumiałej i wrednej. Gdy miała 14 lat nieustannie się wywyższała, mówiła, że tatuś załatwił jej rolę w serialu i poniżała wszystkie inne koleżanki. Nikogo nie wspominam tak źle jak jej.

 • czarunia

  Oceniono 2 razy 0

  Juz placze,z tego 'WYCOFANIA ITD" ciezkie jest zycie probujacych zaistniec,patrz pod Kaczynscy.Reka mi sie trzesie z nerwow,chyba skocze do Wisly w imieniu amatorow latwego zycia.

 • cosma

  Oceniono 11 razy -1

  chyba , zacofana ?! a nie wycofana/
  a poza tym ,Kazadi fajnie śpiewa i gra !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX