Kazadi: Byłam wycofana i niedowartościowana

I inne zwierzenia.
Zwierzenia Kazadi "Byłam wycofana i niedowartościowana" W nowej "Vivie" wywiad z Patricią Kazadi. Gwiazdka opowiada m.in. o marzeniach o karierze w show-biznesie. "Byłam wycofana i niedowartościowana" - zwierza się. W najnowszej "Vivie" wywiad z Patricią Kazadi. Gwiazdka opowiada m.in. o relacjach rodzinnych i marzeniach o karierze w show-biznesie: "Ojciec zawsze powtarzał mi: Zapomnij o tych głupotach i o tym, że uda Ci się w show-biznesie. Gdy zobaczył mnie pierwszy raz śpiewającą w telewizji, rozpłakał się." Patricia twierdzi, że nie miała lekko: "Nie do końca umiałam sobie znaleźć miejsce. Ale to z powodu nieśmiałości. Byłam wycofana, miałam niskie poczucie własnej wartości. Nie umiałam walczyć o swoją pozycję w grupie. Czułam się okropnie niedowartościowana, niezrozumiana." Na szczęście znalazła się na to recepta: "Ogarnęłam się, podrosłam i poszłam na warsztaty aktorskie. Czułam się na tych zajęciach obrana ze skórki, goła i lekko poniżona tym wszystkim. Uznałam, że już gorzej nie będzie, więc po prostu puściłam wszystkie pasy bezpieczeństwa i rzuciłam się w to." Chyba się opłaciło.

W najnowszej "Vivie" wywiad z Patricią Kazadi.Gwiazdka opowiada m.in. o relacjach rodzinnych i marzeniach o karierze w show-biznesie:

Ojciec zawsze powtarzał mi: Zapomnij o tych głupotach i o tym, że uda Ci się w show-biznesie. Gdy zobaczył mnie pierwszy raz śpiewającą w telewizji, rozpłakał się.

Patricia twierdzi, że nie miała lekko:

Nie do końca umiałam sobie znaleźć miejsce. Ale to z powodu nieśmiałości. Byłam wycofana, miałam niskie poczucie własnej wartości. Nie umiałam walczyć o swoją pozycję w grupie. Czułam się okropnie niedowartościowana, niezrozumiana.

Na szczęście znalazła się na to recepta:

Ogarnęłam się, podrosłam i poszłam na warsztaty aktorskie. Czułam się na tych zajęciach obrana ze skórki, goła i lekko poniżona tym wszystkim. Uznałam, że już gorzej nie będzie, więc po prostu puściłam wszystkie pasy bezpieczeństwa i rzuciłam się w to.

Chyba się opłaciło.

 

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Producent do Kazadi: To reklama POLSKIEJ margaryny

Taniec z gwiazdami: odpadła Patricia Kazadi! SONDA

Taniec z Gwiazdami: Pupa Kazadi, nogi Górniak

Więcej o: