Ola Kwaśniewska będzie mamą

Ola zrobiła dla "Vivy" wywiad z Jolantą Kwaśniewską. Przy okazji sama zdradziła swoje plany na przyszłość.
Ola Kwaśniewska o macierzyństwie Szczera rozmowa matki z córką na łamach "Vivy" Ola Kwaśniewska wyznała podczas przeprowadzania wywiadu ze swoją mamą, że myśli o macierzyństwie. Ola Kwaśniewska przeprowadziła dla "Vivy" szczery wywiad ze swoją mamą. O życiu, wartościach i miłości. Na koniec Ola wystrzeliła z pytaniem, które początkowo zmartwiło Jolantę Kwaśniewską. Ola: - Wybaczyłabyś mi, gdybym Ci powiedziała, że nie interesuje mnie macierzyństwo? Jola: - Oczywiście. To są twoje wybory i każdy przyjmę z pokorą. Powiedziałabym ci jednak, co tracisz. Ola: - Czyli? Jola: - Noszenie dziecka pod sercem. Jego pierwsze ruchy. Zastanawianie się, jakie ono będzie (...). Widziałam też, jaką wielką radość sprawiliśmy naszym rodzicom. To, że nasze dzieci mają dziecko, jest podwójnym cudem. Dziadkowie kochali cię miłością bezgraniczną. Dali ci wszystko to, czego z różnych powodów nie mogli dać nam. - Ola: Zrozumiałam. Nie martw się, nie zrobię Ci tego. - Jola: Matko Boska! Bo już się zdążyłam przestraszyć. Jolancie Kwaśniewskiej spadł kamień z serca. Przypominamy, że obecnie Ola spotyka się z liderem zespołu Poluzjanci, Kubą Badachem.

Ola Kwaśniewska dla "Vivy" przeprowadziła szczery wywiad ze swoją mamą. O życiu, wartościach i miłości. Na koniec Ola wystrzeliła z pytaniem, które początkowo zmartwiło Jolantę Kwaśniewską.

Ola: Wybaczyłabyś mi, gdybym Ci powiedziała, że nie interesuje mnie macierzyństwo?
Jola: Oczywiście. To są twoje wybory i każdy przyjmę z pokorą. Powiedziałabym ci jednak, co tracisz.
Ola: Czyli?
Jola: Noszenie dziecka pod sercem. Jego pierwsze ruchy. Zastanawianie się, jakie ono będzie (...). Widziałam też, jaką wielką radość sprawiliśmy naszym rodzicom. To, że nasze dzieci mają dziecko, jest podwójnym cudem. Dziadkowie kochali cię miłością bezgraniczną. Dali ci wszystko to, czego z różnych powodów nie mogli dać nam.
Ola: Zrozumiałam. Nie martw się, nie zrobię Ci tego.
Jola: Matko Boska! Bo już się zdążyłam przestraszyć.

 

Jolancie Kwaśniewskiej spadł kamień z serca. Jej córka planuje zostać matką. Przypominamy, że obecnie Ola spotyka się z liderem zespołu Poluzjanci, Kubą Badachem. Cały wywiad pod tym linkiem.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Badach w "Gali": Nie chcę zarzutów, że lansuję się na Oli

Kwaśniewska odrzuciła propozycję TVN

Więcej o:
Komentarze (16)
Ola Kwaśniewska będzie mamą
Zaloguj się
 • magdamm

  Oceniono 57 razy 51

  Cholera, a ja zawsze myślałam, że Ola będzie tatą. Dzięki za newsa Plotku!

 • wredna_baba

  Oceniono 53 razy 47

  O ja pierdzielę, ale news! Jakaś kobita powiedziała, że kiedyś w przyszłości chciałaby zostać matką. Coś niespotykanego!

 • chris1970

  Oceniono 33 razy 29

  Ciekawe, co bez udziału Vivy obie panie miałyby sobie do powiedzenia....

 • laska3

  Oceniono 22 razy 14

  Jezu, co powoduje tymi kobietami, że takie ple ple uskuteczniają i jeszcze udają, że to nie jest bełkot? Dlaczego coraz więcej "kobiet z klasą" nie potrafi trzymać jęzora na wodzy? Najpierw niania, teraz te dwie mądre, zwłaszcza Jola, specjalistka od bon tonu.

 • aeris

  Oceniono 15 razy 9

  Viva i Gala, dwa badziewia slodzace gwiazdom do wyrzygu. Tak jak ta "rozmowa matki z corka" BLEEEEEEEEEEEH

 • kittin

  Oceniono 12 razy 8

  Yolanta Kwaśniewska, ur. w 1955 na okładce Vivy ma tyle samo zmarszczek (czytaj wcale nie ma) jak Łola Kwaśniewska ur. w 1981. Yolancie dedykujemy piosenkę Alphaville - Forever Young.

 • vanessaaa

  Oceniono 14 razy 8

  to chyba normalne,z czego robić sensację?

 • cerrie

  Oceniono 7 razy 7

  Nie wiem czemu, ale denerwują mnie takie wywiady. Może dlatego, iż od początku do końca jest jakby napisany scenariusz takiego wywiadu. Po prostu wszystko jest wyreżyserowane, jakby z góry ustalone o czym będą rozmawiały, jakie pytania będą i jakie odpowiedzi żadnego spontana. Tak jakby się bały, że znane nazwisko zobowiązuje i nie można popełnić najmniejszej gafy, bo po prostu im nie wypada. Aczkolwiek chyba one zapominają, że są takimi samymi ludźmi jak każdy z nas tylko nieco bogatrzymi, no i przede wszystkim nie są już rodziną prezydencką, więc może przestałyby ludziom wciskać tę istną sielankę i po po prostu zaczęły pokazywać jak naprawdę wygląda polska rodzina. A nie sztuczność aż kipi z garnka. :00

 • kabat

  Oceniono 8 razy 6

  A ile to dzieci ma p.Komorowska? Co to będzie jak wszyscy ze wszystkimi zaczną robić wywiady.Porąbane tabloidy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX