Rowiński vs. Hulboj. Któremu auto, gdy wygra Pyrek? SONDA

Poważny dylemat.

Robert Rowiński był na dobrej drodze, by doprowadzić Monikę Pyrek do zwycięstwa w "Tańcu z gwiazdami". Niestety, trafił do szpitala. Zastąpił go Krzysztof Hulboj. W parze z Moniką Pyrek radzi sobie doskonale. Gwiazda sporo się nauczyła i ma duże szanse na zwycięstwo. Gdyby się udało ona dostanie mercedesa i kryształową kulę, a tancerz fiata 500. Pytanie tylko - który tancerz?

 

Teoretycznie większości tańców Monikę nauczył Robert, ale z drugiej strony jeśli wygra, to z Krzysztofem. Komu bardziej należy się fiat? Zdecydujcie w naszej sondzie.

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Gwiazda "Dirty Dancing" wygrała "Taniec z gwiazdami"

Górniak: Podjęłam najtrudniejszą decyzję w życiu

Klątwa w "Tańcu z gwiazdami"? Teraz Tyszkiewicz

Kto powinien dostać fiata 500 gdy wygra Monika Pyrek?
Więcej o:
Komentarze (25)
Rowiński vs. Hulboj. Któremu auto, gdy wygra Pyrek? SONDA
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 22 razy 18

  Oczywiście, że Robert!

 • ewelinkan17

  Oceniono 19 razy 17

  najtrudniejsze są początki i to by osobę która nie umie tańczyć czegoś nauczyć. Tutaj jest największa praca i to Robertowi się należy nagroda

 • ladyaga

  Oceniono 25 razy 17

  Ale macie problem, przecież logiczne jest, że albo obaj dostaną po samochodzie (nie martwcie, się TVN stać spokojnie na taki gest) albo jeden z nich dostanie jakąś "extra kase" w ramach rekompensty.

 • chwilaprawdy

  Oceniono 20 razy 16

  Jeśli wygra Pyrek to samochód dostanie Rowiński , a Hulbojowi ufundują coś mniejszego np. motocykl lub skuter, o ile ma uprawnienia na jednoślady.

 • xmartt

  Oceniono 20 razy 16

  kurde, to Rowiński spędził z Pyrkowa tyle miesięcy na tańcu, Hulboj raptem 2 tygodnie! niech się cieszy że wgl dostała szanse na zarobienie. nie mowie ze ich nie lubie, bo obydwaj sa mi obojetni, ale to robiert sie z nie "meczył" tyle czasu i to on powinien dostać nagrode.

 • levy

  Oceniono 23 razy 13

  Obaj. Dla TVN i sponsorow TzG drugi Fiacik 500 to raczej zaden problem.

 • iberia3

  Oceniono 17 razy 11

  Gdzie dwóch się o auto bije, tam Staliński korzysta. Proste!

 • iizzaa

  Oceniono 12 razy 10

  Rowiński to mega ciacho :)

 • go

  Oceniono 13 razy 9

  Nagroda powinna przypaść Rowińskiemu, gdyż to on doprowadził Monikę tak wysoko. Zresztą w ostatnim odcinku Krzysztof sprostował, że układ również był przygotowany przez Roberta. Jeśli wygra Monika tańcząc z Krzysztofem to Robert w sumie powinien coś Krzysztofowi przekazać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX