Ola Kwaśniewska odpytuje Jolantę Kwaśniewską

Wywiad mamy z córką. W najnowszej "Vivie".
Wywiad mamy z córką Ola Kwaśniewska odpytuje Jolantę Kwaśniewską. W najnowszej "Vivie" W najnowszej "Vivie" wywiad z Jolantą Kwaśniewską. W roli dziennikarki wystąpiła Ola Kwaśniewska. Jola opowiada o swojej największej miłości. Miłości do życia. W najnowszej "Vivie" wywiad z Jolantą Kwaśniewską. W roli dziennikarki wystąpiła Ola Kwaśniewska. Wywiad w pewnym momencie przybrał formę dyskusji. Jolanta opowiada o swojej największej miłości. Miłości do życia. Twierdzi, że "życie mogłaby jeść chochlami". Ola pyta o prezydenturę i dzieciństwo: "Ja miałam 50 lat, kiedy mój tata powiedział mi po raz pierwszy, że mnie kocha. Jak byłam mała, tych słów od taty mi brakowało. Tobie, przyznaj nie brakowało nigdy (...) Mój tata był człowiekiem wojny. Doświadczył więcej okrucieństwa niż miłości. Tym bardziej doceniam to, że przyszedł taki moment, że te słowa powiedział. Ryczałam wtedy całą noc" - zdradza "Vivie" była prezydentowa. Kwaśniewska zdradza również, że nigdy nie planowała być panią prezydent. Cieszy ją to, co przeżyła u boku męża przez 10 lat jego prezydentury. Czuje, że już spełniła swoją rolę w polityce. Te 10 lat zmieniło jej życie. "Kiedy wyjeżdżałam do Brukseli, królowa Paola zapraszała mnie, bym razem z innymi gośćmi mieszkała w apartamencie królewskim. Rano jadłam śniadanie z królową Paolą, królową Sylwią, księżniczką Victorią i przysłuchiwałam się ich dyskusjom, kto się jak czuje, kto kogo zdradza. Ja, Jola Kwaśniewska z Gdańska-Wrzeszcza"- wspomina na łamach "Vivy" Kwaśniewska.

W najnowszej "Vivie" wywiad z Jolantą Kwaśniewską. W roli dziennikarki wystąpiła Ola Kwaśniewska. Wywiad w pewnym momencie przybrał formę dyskusji. Jolanta opowiada o swojej największej miłości. Miłości do życia. Twierdzi, że "życie mogłaby jeść chochlami". Ola pyta o prezydenturę i dzieciństwo.

Ja miałam 50 lat, kiedy mój tata powiedział mi po raz pierwszy, że mnie kocha. Jak byłam mała, tych słów od taty mi brakowało. Tobie, przyznaj nie brakowało nigdy (...) Mój tata był człowiekiem wojny. Doświadczył więcej okrucieństwa niż miłości. Tym bardziej doceniam to, że przyszedł taki moment, że te słowa powiedział. Ryczałam wtedy całą noc - zdradza "Vivie" była prezydentowa.

Kwaśniewska zdradza również, że nigdy nie planowała być panią prezydent. Cieszy ją to, co przeżyła u boku męża przez 10 lat jego prezydentury. Czuje, że już spełniła swoją rolę w polityce. Te 10 lat zmieniło jej życie.

Kiedy wyjeżdżałam do Brukseli, królowa Paola zapraszała mnie, bym razem z innymi gośćmi mieszkała w apartamencie królewskim. Rano jadłam śniadanie z królową Paolą, królową Sylwią, księżniczką Victorią i przysłuchiwałam się ich dyskusjom, kto się jak czuje, kto kogo zdradza. Ja, Jola Kwaśniewska z Gdańska-Wrzeszcza- wspomina na łamach "Vivy" Kwaśniewska.

Jola i Ola w "Vivie":

Ola Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska

 

Cały wywiad znajdziecie pod tym linkiem.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Bardzo promienna Kwaśniewska

Kwaśniewska wozi się MINI

Więcej o:
Komentarze (32)
Ola Kwaśniewska odpytuje Jolantę Kwaśniewską
Zaloguj się
 • komentatoor

  Oceniono 36 razy 16

  Dość żenujące, na dodatek przesłodzone, polukrowane, takie cieplusie: o rodzinie, miłości, przyjaźni i samych życiowych sukcesach aby się podlansować i nie wypaść z obiegu ... Znamienne jest, że Kwaśniewskie ostatnio zawsze występują w duecie, tzn. zazwyczaj mama Kwaśniewska ciągnie wszędzie córkę Kwaśniewską, która sobie chyba nie radzi życiowo, bo w sumie zajmuje się wszystkim i niczym, głównie bywaniem i obnoszeniem ciuchów i torebek po salonach ...

 • derek_shepard

  Oceniono 27 razy 13

  OLA I JOLA - czy one kiedykolwiek pracowały?!!!!

 • ctasek

  Oceniono 17 razy 13

  Ja od ojca nigdy nie usłyszałem słów "kocham cię synu" ale do końca swoich dni dawał mi to odczuć.Tych słów nigdy mi nie brakowało.Czyny są większe od słów.Nawet po jego śmierci, przyszła do domu paczka ze słodyczami od niego, nadana dzień przed śmiercią.Była to najbardziej gorzka czekolada w moim życiu. Wszystko co mam zawdzięczam moim rodzicom i nigdy tego nie zapomnę.

 • aeris

  Oceniono 10 razy 8

  sfotoszopowana JOlanta az do bolu. No i to romantyczne spojrzenie na okladce. piekne. RZYG!

 • kittin

  Oceniono 28 razy 8

  Zarówno Yolanta jak i Łola, to postacie tragiczne: obie dużo mówią, chociaż nie maja zbyt wiele do powiedzenia, obie lubią się pokazać, choć nie maja zbyt wiele do pokazania,obie lubią być podziwiane, choć tak naprawdę nie ma kogo podziwiać.
  Yolanta mówi w wywiadzie, że nie lubi bylejakości, ale gdy się czyta ten kiczowaty wywiad, można odnieść wrażenie, że bylejakość to jej drugie imię.

 • wicur

  Oceniono 13 razy 7

  Romantycznie by bylo gdyby nie tyle zaklamania w jej historyjkach...Malo godnosci w tym wszystkim, bardzo malo.

 • joaninha23

  Oceniono 23 razy 7

  No nie! Starsza Kwasniewska jest tak szuczna i nienaturalna. Mam wrazenie, ze mowi to, co wydajej jej sie, ze ludzie lubia i za to ja polubia. Kazdy krok, kazde slowo ma przestudiowane! Ona caly czas pozuje na polska krolowa. O tych krolowach mowi w kazdym wywiadzie. Mysle, ze w glebi duszy zaluje, ze nia nie jest.
  Nie lubie Kwasniewskich. Ciesze sie, ze jej maz nie jest juz prezydentem.

 • joaninha23

  Oceniono 19 razy 7

  Napisalam, ze Kwsaniewska zaluje pewnie, ze nie urodzila sie krolowa, i inne takie, ze jest sztuczna, nienaturalna. A tu mi sie pojawia, ze komentarz niedozwolony. Dlaczego tego poprzedniego teksu nie moge opublikowac?

 • mamson

  Oceniono 5 razy 5

  Obie Kwaśniewskie strasznie się starają ciągle być w mediach, ale nie mają nic do powiedzenia, nic do zaproponowania poza odcinaniem kuponów od znanego nazwiska, obie stały się celebrytkami, które można wynająć na jakiś event, gdzie muszą być "gwiazdy" aby były też zdjęcia w brukowcach ... O miłości i relacjach w rodzinie Kwaśniewskich usłyszeliśmy już chyba wszystko, słodkie pierdu, pierdu po raz kolejny ... Młoda Kwaśniewska chyba nie bardzo wie co ze sobą zrobić w życiu, nie odcięła chyba jeszcze pępowiny i wciąż się przytula do mamusi, w zasadzie nic innego jej w życiu nie wyszło jak do tej pory ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX