Doda, Górniak czy Wojewódzki? Kto będzie jurorem "X Factor"?

Weźcie udział w naszym sondażu i wybierzcie jurorów polskiej edycji "X Factor".

Wiosną ruszy wielkie show "X Factor". Utalentowani uczestnicy wyłonieni w castingach zostaną podzieleni na trzy grupy: zespoły wokalne, męska, żeńska. Każdy z jurorów będzie "opiekował" się jedną z grup. Zajmie się m.in. doborem piosenek i strojów swoich podopiecznych.

 

Jednym słowem jurorzy nie będą jak w "Mam Talent" spotykali się tylko przy okazji odcinków na żywo. Jurorami brytyjskiej edycji "X Factor" były takie osoby jak: Simon Cowell, Cheryl Cole, Sharon Osbourne, Geri Halliwell czy Katy Perry. Kto powinien zostać jurorem polskiej edycji? Weźcie udział w naszym sondażu!

 

Sancita


Zobacz także:

"X-Factor" ZASTĄPI "Mam Talent"!

Polacy w angielskim Idolu

Kto powinien zostać jurorem X Factor?
Więcej o:
Komentarze (103)
Doda, Górniak czy Wojewódzki? Kto będzie jurorem "X Factor"?
Zaloguj się
 • dzejso0n

  Oceniono 24 razy 20

  bezapelacyjnie Kuba Wojewódzki !

 • hayden

  Oceniono 23 razy 19

  Boże, byle nie Doda... bo znowu się wszystko skupi na niej ;/ Cały program nie będzie miał sensu, bo "królowa" będzie tam najważniejsza. Chciałabym, żeby byli Wojewódzki i Chylińska... Ale to moje zdanie.

 • toj

  Oceniono 19 razy 17

  Żeby być jurorem,to trzeba się znać na tym co się ocenia ,a Lodzia to tak jak napisał cosma może buraki sadzić w Ciechanowie.

 • damian123

  Oceniono 18 razy 16

  Kuba Wojewódzki , bo tylko on potrafi obiektywnie oceniać , a nie skupiać się tylko na sobie swoim wyglądzie jak np. DODA .... doda odpada 3x nie dla DODY . Dziękujemy nie przechodzisz do programu X FACTOR .....

 • iberia3

  Oceniono 21 razy 15

  Wojewódzki, Zapendowska, Chylińska i Górniak. Co by o Górniak nie mówić, jest merytoryczna. Doda - nigdy,bo jest skupiona na sobie i plecie głupoty. Józefowicz jest mdły, bez polotu i do tego jest bezuzasadnienie złośliwy. No i nie ma poczucia humoru. Tak więc: Kuba, Aga, Ela i Edzia!

 • blog27tolkalol

  Oceniono 19 razy 13

  A w sumie to nie ważne kogo wybiorą,ale byle to nie byłaby Doda bo w tedy cały program już do dupy,bo każdy musi na nią uwagę,ona tam musi być najważniejsza.Więc bądźcie tak mili i nie głosujcie na nią!

 • ewelinaa

  Oceniono 12 razy 12

  miejmy nadzieję, że TVN nie powtórzy błędu polsatu zatrudniając dodę w roli jurorki, bo jeśli tak to program zdejmą z anteny po pierwszych miesiącach :)

 • puma244ok

  Oceniono 16 razy 12

  Ja dala bym Edyte Kube i....zapedpwska :D:D

 • sprenger941

  Oceniono 13 razy 11

  Ja chce zmian! Czy wszędzie musi być wypchana DODA? ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX