Górniak pierwszy raz mówi o wypadku

Powtarzała: Boże, ja już nie zatańczę.

Edyta wróciła do nieprzyjemnych przeżyć w programie "Między kuchnią a salonem" .

Maja Sablewska, moja menadżer była ze mną, no i Janek też był oczywiście w szpitalu, ale pamiętam, że kiedy po trzynastu godzinach leżenia nieruchomo, bo takie było zalecenie lekarzy, po 4. prawie miesiącach pracy takiej intensywnej, takie trzynaście godzin leżeć w bezruchu w jednej pozycji.

Na szczęście jej się nie dłużyło, bo mogła liczyć na przyjaciół.

Janek w międzyczasie też dzwonił, śpiewał mi "Jožin z bažin" przez telefon, żebym się nie nudziła To urocze było! To pamiętam jak wstałam, jak przyszli fizjoterapeuci i poprosili, żebym wstała po raz pierwszy z pomocą, asekuracja no i w ogóle straszne to było - to Maja powiedziała mi dopiero po jakimś czasie, że ja nie mówiłam: "Boże, jak mnie boli to, czy tamto", "co to teraz będzie", pierwsze słowo jakie podobno powtarzałam, kiedy stawiałam pierwsze kroki, żeby sprawdzić, czy tam nie ma jakiegoś głębszego urazu, to podobno chodziłam i powtarzałam: "Boże, ja już nie zatańczę".

Okazuje się, że Górniak pokochała taniec pierwszą miłością. To chyba zasługa Janka Klimenta, który sprawia, że partnerki całkowicie się mu poddają.

 

Co on ma w sobie, że tak przyciąga kobiety?

 

Janus


Zobacz także:

Superniania: Za wysoko ocenili Edytę

Oficjalnie: Górniak pokazała faceta. FOTO

Więcej o:
Komentarze (57)
Górniak pierwszy raz mówi o wypadku
Zaloguj się
 • maria

  Oceniono 32 razy 26

  Przeczytajcie nevs "Alessandra Ambrosio bez makijażu" - komentarz piotr04 czyli marynarz =hiena!!!!

 • maria

  Oceniono 35 razy 25

  piotr04czyli marynarz to OBRZYDLIWA H.I.E.N.A.!!!!!

 • fifaczek666

  Oceniono 18 razy 12

  @franiumaniu: jaka Andrzejewicz? jaka Markowska? o czym ty mówisz? Jest wiele wokalistek, które nie są lansowane przez fastfoodowe media i które godnie reprezentują rodzimą scenę. Długo (tak, tak) by wymieniać: Gośka Ostrowska, Anka GGG i Dąbrowska, Brodka idzie w dobrym kierunku, Kaśka Groniec (na marginesie, koleżanki Edzi z Metra) czy Dorota Miśkiewicz i Aga Zaryan...dziewczyny, nagrywają, dają koncerty, nie robią wiochy, więc nie widzę powodu, żeby nie czepiać się gwiazdorzeniu botoksowych podróbek

 • ja5

  Oceniono 16 razy 10

  gorniak strasznie ma dziecinny glosik i rozumek tez.

 • proboscis

  Oceniono 24 razy 8

  Z całym szacunkiem, ale ona nie potrafi ułożyć poprawnego zdania. Składnia w jej wypowiedziach jest tak zaburzona, że aż głowa boli od czytania.

 • fifaczek666

  Oceniono 11 razy 7

  a zatem dobrze by się stało (dla wszystkich jak sądzę), żeby przestał rozmieniać swój talent na drobne. Podobno ma wejść do studia, niech to u diabła zrobi, nich jej teksty Cygan machnie, niech to ktoś porządnie nagra i zorganizuje jej trasę. Niech skupia się na pielęgnowaniu swojego talentu wokalnego, którego jej ujmuję i niech na boga kopnie w dupę Majkę S.

 • reki334

  Oceniono 28 razy 6

  uraz główki ciężka sprawa

 • list

  Oceniono 14 razy 6

  widzialam wideo. nie musicie kopiowac juz z innych stron rozmowy. lepiej dac wideo wiecej mowi

 • chris1970

  Oceniono 7 razy 5

  Tytuł jest nieadekwatny do treści. Tytuł powinien brzmieć: Edyta poraz pierwszy opowiada o swoich przeżyciach z pobytu w szpitalu. Tu nie ma ani słowa o wypadku. To zwykła relacja z pobytu w szpitalu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX