Krupa nie chce się spotkać ze Struss

Ciąg dalszy wojny modelek.

Już w czwartek do Polski przyleci Kasia Struss. Modelka będzie jurorką konkursu Lexus Fashion Awards. Chce naprawić stosunki z Joanną Krupą i zaprosiła ją na imprezę. Według jurorki "Top model. Zostań modelką" to za mało.

Jest uroczą kobietą i świetną modelka, ale uważam że nie powinna promować futer. Uważam to za złe, na pewno zrozumie moją decyzję o nie okazywaniu publicznej sympatii osobom noszącym prawdziwe futra.

Krupa chce żeby Struss obejrzała film przygotowany przez PETA na temat morderstw zwierząt dla futer.

 

Panie powinny się spotkać prywatnie i skończyć kłótnię, która nie ma sensu. Ponieważ Kasia będąc w pracy ma niewielki wpływ na to co jej każą zakładać.

 

Janus

 

Zobacz także:

Kasia Struss wygryzła Anję Rubik

Krupa o wyniku "Top model": Jestem wkurzona

Więcej o:
Komentarze (41)
Krupa nie chce się spotkać ze Struss
Zaloguj się
 • martuchaaaa

  Oceniono 27 razy 21

  wiadomo, że futra są złe. ale co ma w tej kwestii do powiedzenia modelka taka jak struss? każą jej założyć to zakłada, taka praca. można krytykować projektanta za to, że promuje futra. Modelki nie mają nic do gadania.

 • vlinder

  Oceniono 38 razy 18

  Struss to prawdziwa modelka, współpracuje z najlepszymi w biznesie, Krupa bardziej przypomina gwiazdę porno (patrz zdjęcie wyżej) i z modelingiem ma tyle wspólnego, że siedzi w jury w TVN, więc skąd ona może wiedzieć co dzieje się na pokazach?

 • ben_oni

  Oceniono 30 razy 16

  Ojej, ale się te pustaki nagle intelektualne i ekologiczne porobiły. A buty i torebki ze skóry to się ma na kilogramy? I skórzane paski, rękawiczki, portmonetki...

 • szaron_stoln

  Oceniono 31 razy 11

  Czy PETA płaci Krupie za te durne przemowy, czy też ona się tak kompromituje zupełnie charytatywnie? Po mojemu to jest altruizm bardzo wątpliwej wartości.

 • agussia04c

  Oceniono 24 razy 10

  Ja nie wiem czemu w ogóle Pani Krupa prowadzi program Top Model. Ona nie jest Top Model, Top Model jest np. Strauss, a Pani Krupa jest Palymate. Może My w Polsce tego nie widzimy, ale jest gigantyczna różnica.

 • dmm

  Oceniono 22 razy 10

  miło, że Krupa działa dla PETA, no ale bez przesady! Przecież ona nie ma wpływu na to, co zakłada na wybiegu.

 • lenore

  Oceniono 23 razy 9

  Krupa moze pomarzyc o takiej karierze jaka robi i bedzie robic Struss.

 • oneandonly

  Oceniono 15 razy 9

  jakby kasia miala wplyw co bedzie miec na sesji czy na wybiegu. jej zadanie polega na eksponowaniu tego co jej dadza. poza tym krupa troche przesadza. nie bedzie okazywac sympatii komus kto nosi futra jakby to mialo wplyw jakim kto jest czlowiekiem. rownie dobrze moglaby powiedziec, ze nie bedzie rozmawiac z mluzumanami czy osobami o innym kolorze skory.

 • spamla

  Oceniono 6 razy 6

  Problemy "gwiazdek"...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX