Wojewódzki złamał ciszę wyborczą?

Donieśli na niego policji...

Zdaniem jednego z mieszkańców Olsztyna, Kuba Wojewódzki agitował do głosowania w czasie ciszy wyborczej. "Gazeta Olsztyńska" pisze, że już pół godziny po zakończeniu sobotniego "Mam Talent" oburzony Olsztynianin składał doniesienie na policji.

 

Poszło o Pawła Ejzenberga, niewidomego finalistę, który kandyduje do olsztyńskiej rady miejskiej.  Oceniając jego występ Wojewódzki powiedział:

Co prawda jest cisza wyborcza, ale lecimy na żywo, więc nikt nas nie zatrzyma (...) Jutro Polacy mogą zrobić porządek w swoim mieście, w swojej gminie. U nas porządek z bałaganem artystycznym możecie zrobić już dziś. Kto nie zagłosuje na Pawła, ten świnia.

A kto donosi, ten świnia jeszcze większa.


Mart

 

 

Zobacz także:

10 finalistów "Mam Talent". SONDAŻ

W "Mam talent" wieje nudą

 

 

Więcej o:
Komentarze (19)
Wojewódzki złamał ciszę wyborczą?
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 101 razy 89

  Każdy może łamać prawo, bo chroni go społeczna akceptacja. Ten, kto uważa inaczej i poinformuje o tym władze jest donosicielem. Uważamy się za Europejczyków, a mentalność ciągle jak w Rosji.

 • yourimagination

  Oceniono 73 razy 17

  Kuba nie namawiał do głosowania na Pawła-radnego tylko na Pawła-artystę. Inteligentny człowiek zrozumiał przekaz, a głupol poszedł na policję...

 • 2mimi

  Oceniono 10 razy 8

  Ludzie, wyscie zupelnie powariowali...dlatego w Polsce bylo, jest...i zawsze bedzie dziadostwo!!! Wojewodzki nie moze byc ponad prawem tylko dlatego, ze jest slawny...juz po pierwszym zdaniu widac, ze doskonale zdawal sobie sprawe z tego co robi, a mimo wszystko olal Polske i jej prawa – powinien byc za to rozliczony i odpowiednio ukarany.

 • tylkobadz

  Oceniono 34 razy 8

  Ja jestem z okolic Olsztyna i wiedziałam że zapewne po tym wystapieniu Wojewódzki będzie miał kłopoty. Ludzie to mają nasrane.

 • toj

  Oceniono 62 razy 8

  Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.Czego można spodziewać się po krzyżackim potomku z Olsztyna???Tylko donoszenia!!!!!!!!!ALE WIOCHA!!!!!!!!!!

 • 2mimi

  Oceniono 9 razy 7

  Widze, ze w Polsce dalej panuje socjalistyczna mentalnosc - moze dlatego tylu mentow i roznego rodzaju cwaniaczkow znajduje tam schronienie. Ten czlowiek nie byl donosicielem, tylko poinformowal policje o dzialaniu niezgodnym z prawem - duza roznica!!! Tylko dlatego, ze ktos jest slawny, ma duzo pieniedzy...i dlugi jezyk... to jeszcze nie znaczy, ze ma racje i ze prawo go niedotyczy. Najwyzsza pora aby po 20 latach to zrozumiec - a wy co...banda idiotow?!

 • ken

  Oceniono 45 razy 7

  kuba jest ok!to schowman trzeba to zaakceptować a jak ci się niepodoba widzu to poprostu wyłącz tv

 • cosma

  Oceniono 41 razy 7

  Ja nie mam pretensji ,nawet fajnie to wyszło , a głąba z Olsztyna za jaja powiesić !!!

 • romain

  Oceniono 16 razy 6

  Na 100% miał na myśli głosy w "M T" !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX