Monika Pyrek sika na zamówienie

"Majteczki w dół i sikamy..."

Bycie zawodowym sportowcem to nie tylko cała lista wyrzeczeń i ciężkie treningi. To również umiejętność... sikania na zamówienie.


O tym jak przeprowadzane są badania na obecność substancji niedozwolonych Monika Pyrek opowiedziała  Szymonowi Majewskiemu.  Wygląda to tak:

Pan wchodzi do toalety i wtedy majteczki w dół, T-shirt do góry i sikamy.

I nawet jak sikać się nie chce, sikać trzeba. Na szczęście Pyrek ma alternatywę. Dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami" może zostać zawodową tancerką. Tu na zawołanie trzeba się tylko uśmiechać.

 

Mart

 

 

Zobacz także:

Majewski uczy się skakać od Pyrek

Pożegnanie z Górniak. Pyrek i Staliński W FINALE "TZG"

Więcej o:
Komentarze (25)
Monika Pyrek sika na zamówienie
Zaloguj się
 • bezlitosci

  Oceniono 72 razy 62

  Następny nius z dupy

 • bezkrytycznie

  Oceniono 20 razy 16

  jest sikanie - jest nius, jak to zwykle na pl0tku bywa

 • agatka5991

  Oceniono 19 razy 15

  Gdyście widzieli program to byście wiedzieli, że mówiła o kontrolach antydopingowej, mówiła tez np. gdy chce gdzieś wyjść jakis sportowiec to przed wysciem (np. do programu szymona) musi powiadomić jakieś tam służby

 • mxx01

  Oceniono 25 razy 15

  Ogładałem ten program ale nie padły dokładnie takie słowa a do kibelka z Panią wchodzi Pani a nie Pan. Zatem autorze oglądaj majewskiego uwazniej.

 • bezlitosci

  Oceniono 29 razy 15

  walenie , sikanie , sranie , spuszczanie się co jeszcze?

 • szaron_stoln

  Oceniono 12 razy 10

  Dziewczyna powiedziała publicznie to, o czym kibice nie mają pojęcia - że sposób sprawdzania, czy zawodnik nie jest na środkach dopingujących, jest dla niego upokarzający. Plotek postanowił ją upokorzyć jeszcze bardziej, przedstawiając ją jako babkę, która z nudów sika przy obcym facecie. Gratuluję, znakomity news!

 • jankaj

  Oceniono 16 razy 10

  monika tylko przyblizyla nam fakt jak ciezkie jest zycie sportowca ktore nie ogranicza sie do treningow ale takze ciaglej kontroli antydopingowej-ktos kto nie rozumie owej kwestii i nie wie nic na ten temat niech sie lepiej nie wypowiada i nie obraza tak zdolnej i utytulowanej osoby-a pozal sie autor tego newsa niech nauczy sie rzetelnie przekazywac otrzymane informacje bo cala ta jego pisanina tylko osmieszyla pyrek-mart wydarl info z kontekstu i chcial zablyszczec-zero kultury

 • browaryr

  Oceniono 12 razy 6

  no juz ta wiadomosc to jest taaaaaaki hicioooor ku... wstydu niemasz panie redaktorze mart

 • hotgirl

  Oceniono 4 razy 4

  Bardzo ciekawy nius.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX