Co męczy Małaszyńskiego?

Najpierw cię kochają, potem nienawidzą. Oplują cię i znów pogłaszczą po głowie - twierdzi Małaszyński.

W "Magdzie M." rozkochał w sobie Polki, w "Oficerze" pokazał, że potrafi zagrać bezlitosnego gangstera. Wszechstronny aktor. Przystojny facet. Małaszyński nie jest jednak typem gwiazdora. Ma dom, żonę, syna i alternatywny zespół rockowy "Cochise". To jest jego życie, a nie show-biznes i lans na salonach. Show-biznes go męczy.

Musiałem nauczyć się z tym żyć i to mnie uczyniło twardszym. Najpierw cię kochają, potem nienawidzą. Oplują cię i znów pogłaszczą po głowie. Zdejmą czapkę, kiedy będziesz wchodził, a potem kopną. Takie jest życie - wesołe miasteczko. Jak u Osieckiej (...) Nie umiałbym tak:"Ten scenariusz jest do dupy, ale , co tam zarobię sobie trochę" - powiedział "Gali" Małaszyński.

Niestety show-biznes rządzi się swoimi prawami. Zamiast o świetnej roli w "Skrzydlatych świniach", pisze się, że "Małasz" pokazał w filmie pupę. Brawo za Pawła za walczenie o niezależność i dystans do naszego show-biznesiku.

 

Więcej na stronie gala.pl pod tym linkiem.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Który ma fajniejszą pupę? SONDA

Małaszyński: Chcę zrezygnować z zawodu. CODZIENNIE

Więcej o:
Komentarze (14)
Co męczy Małaszyńskiego?
Zaloguj się
 • skoroszanka

  Oceniono 33 razy 29

  Nareszcie mądry facet.Szczery do bólu i za to bardzo go cenię.A tak naprawdę bardziej go cenię jako aktora, niż za jego tyłek.

 • angharad

  Oceniono 28 razy 24

  Kapitalny aktor, fantastyczny, sensowny facet. Absolutny unikat bo normalny, nienadęty, a nieprzeciętna uroda nie przesłania mu zdrowego rozsądku i rozumu... Obserwując go od czasów "Magdy M." początkowo trzymałąm za niego kciuki, żeby go sława nie zepsuła. Teraz widzę, że facet da radę. Tak trzymać!

 • moris

  Oceniono 23 razy 15

  Właśnie, wszyscy gadają tylko o jego gołym tyłku, tak jakby to była jedyna scena w filmie. Ja nie wiem, ale skoro wymagał tego scenariusz, to niech gra z gołą pupą. Jak aktorki świeca cyckami, to jakoś nikt z tego sensacji nie robi. A tu nic tylko goły tyłek w kółko. Ja bym się na jego miejscu wkurzyła. U Majewskiego o dupie, u Wojewódzkiego o dupie. Jego dupa przesłoniła cały film.

 • sutek

  Oceniono 19 razy 11

  spoko aktor

 • diab

  Oceniono 14 razy 10

  Mądry facet z tego Małaszyńskiego. Za mądry na nasz bagienny szołbiznes. Wiem, bo miałem okazję z Nim porozmawiać.Zobaczycie, jak zaczną słowa Małacha powielać inni. Nie pierwszy zresztą raz . Rola w Skrzydlatych Świniach-świetna, a goły tyłek pokazywali też inni i jakoś o nich nikt się tak nie rozpisywał. Czyżby nie mogły przejść przez gardło słowa: dobra rola Małaszyńskiego? Wywiad z klasą.

 • majek89

  Oceniono 20 razy 10

  Temu panu mówimy Tak! Bardzo mądry i sensowny facet. Podoba mi się, że powiedził prawdę o tym całym show-biznesiku, radzi sobie z nim i nie zadufał się w tym świecie. Cenię sobie tego aktora i życzę mu jak największych sukcesów, bo jest na prawdę kapitalny. Nie ma roli gdzie zagrałby średnio albo źle (uwielbiaj jego grę)... Do tej pory sława go nie zepsuła więc daje radę:):)

 • lovedoda

  Oceniono 13 razy 7

  szczery aż do bólu !

 • podpisany

  Oceniono 17 razy 5

  Masz rację ale już wdepnąłeś w to gó*wno, więc teraz sobie radź. ;)

 • oko

  Oceniono 10 razy -6

  Albo go czapeczka uciska w główkę :) :) :).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX