Doda zasłabła na koncercie!

Przerwano występ, a Doda trafiła do karetki.

W trakcie koncertu w Grudziądzu Dodzie zrobiło się słabo i występ przerwano. Jak w rozmowie z Plotkiem powiedział menadżer koncertowy Dody, Rafał Rabczewski:

Rzeczywiście po 30 minutach od rozpoczęcia występu Dodzie zrobiło się słabo. Zeszła ze sceny, by chwilę odpocząć. Na miejscu był ambulans, więc szybko podano jej glukozę i po 15 minutach przerwy wróciła na scenę. Później już wszystko było w porządku. Doda dokończyła koncert zgodnie z planem.

Z kolei inna osoba z otoczenia gwiazdy zdradza nam dlaczego, tak mogło się stać:

Dodzie daje się we znaki intensywny tryb życia. Mimo że nie gra tyle koncertów co w wakacje, to ciągle podróżuje po całej Polsce. Czasami jest tak, że prosto z podróży wchodzi na scenę, a nie należy ona do osób, które się na koncertach oszczędzają. Zawsze daje z siebie wszystko co niestety czasami kończy się tak jak w Grudziądzu. Poza tym aktualna sytuacja wcale nie ułatwia jej beztroskiego życia.

Wydawało się, że po wizycie w sanatorium Doda jest wypoczęta i zrelaksowana. Jak się jednak okazuje, przemęczenie i ciągła troska o ukochanego znów dają się Dodzie we znaki. Miejmy nadzieję, że wszystko już niebawem wróci do normy.

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Doda zachwyciła "warszawkę"!

Doda: Nigdy nie wystąpię w "TzG"

QUIZ: Co wiesz o Dodzie i Mai?

 

Więcej o:
Komentarze (85)
Doda zasłabła na koncercie!
Zaloguj się
 • bezlitosci

  Oceniono 50 razy 40

  Ona jest gorsza od tych prochów które bierze , Bo truje głupią młodzież która chodzi na jej durne koncerty

 • bezlitosci

  Oceniono 28 razy 22

  No i super !

 • podpisany

  Oceniono 46 razy 18

  Szkoda, że nie do karawanu. ;)

 • tevez

  Oceniono 47 razy 17

  A ja ku8wa nie życze jej powrotu do formy, niech zdycha w miesięcznej chorobie, dla takich ludków zero szacunku i współczucia, szanuje ludzi - którzy na to zasługują!!!
  I nie obchodzą mnie oceny choć i tak znajdą sie mnormalni-obiektywni ktorzy wiedzą, że takich sz*atom życzy sie totalnego upadku a i wpdol sie należy tego typu co zawadzkiej zreszta jak i frykowskiej i rutowicz - ci ludzie powinni mieć ZAKAZ ujawniania sie publicznie!!
  Inaczej grzywna w postaci 2-3 milionów złotych.

 • bo_sie_nudze...

  Oceniono 16 razy 14

  Jak sie wali koke, to trzeba sie liczyc z konsekwencjami.

 • zbyszek_pl

  Oceniono 13 razy 13

  To niech jej menedżerka tak ustawia koncerty żeby miała dzień przerwy między nimi.Przecież zarabia na tyle dobrze że nie musi grać dzień w dzień(skocz.pl/look2010 )

 • marynarz

  Oceniono 15 razy 11

  Nadmiar żiół.

 • seman

  Oceniono 14 razy 10

  Za dużo prochów wzieła.

 • kuwaka

  Oceniono 16 razy 10

  Za ciasny gorset?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX