"TzG": Jak Górniak przyjęła werdykt widzów?

Janek płakał na wizji. Nie wierzył w to, co się stało. A Edyta?
"Tzg": Jak Górniak przyjęła werdykt? Janek płakał na wizji. Nie wierzył w to, co się stało. A Edyta? Plotek dowiedział się, że Edyta Górniak dobrze zniosła odpadnięcie z "Tańca z gwiazdami". Cieszyła się, że zaszła tak daleko. Teraz wraca do pracy nad płytą Górniak wyszła "z twarzą" z całej sytuacji. Podziękowała całej produkcji, pozostałym uczestnikom i swojemu partnerowi. Edyta powiedziała, że Janek jest nagrodą za wszystko, co ją w życiu spotkało. Kliment nie krył łez. - Ja wiem, jaki ty miałaś duży ból i Ty go przetrwałaś. Ja się nie spodziewałem, że odpadniemy. Co przeżyłem na treningach z tobą, to jest wielkie szczęście - powiedział Janek. Kliment był tak samo zaskoczony, jak twórcy teorii spiskowych, którzy obstawiali, że Edyta ma już w kontakcie zagwarantowany udział w finale, a nawet Kryształową Kulę. Wyszło na to, że jednak program nie był ustawiony. Plotek dowiedział się, że Górniak dobrze zniosła werdykt widzów. Cieszyła się tym, że udało jej się zajść tak daleko. Artystka wraca do pracy nad płytą i przygotowań do koncertu sylwestrowego. Na finał szykuje dla fanów pewną niespodziankę...

Szok. Edyta Górniak opuściła program "Taniec z gwiazdami" tuż przed finałem. Murowana kandydatka do zdobycia Kryształowej Kuli w rankingu widzów była ostatnia. Górniak wyszła  "z twarzą" z całej sytuacji. Podziękowała całej produkcji, pozostałym uczestnikom i swojemu partnerowi. Edyta powiedziała, że Janek jest nagrodą za wszystko, co ją w życiu spotkało. Kliment nie krył łez.

Ja wiem, jaki ty miałaś duży ból i Ty go przetrwałaś. Ja się nie spodziewałem, że odpadniemy. Co przeżyłem na treningach z tobą, to jest wielkie szczęście - powiedział Janek.

Kliment był tak samo zaskoczony, jak twórcy teorii spiskowych, którzy obstawiali, że Edyta ma już w kontakcie zagwarantowany udział w finale, a nawet Kryształową Kulę. Wyszło na to, że jednak program nie był ustawiony. Plotek dowiedział się, że Górniak dobrze zniosła werdykt widzów. Cieszyła się tym, że udało jej się zajść tak daleko. Artystka wraca do pracy nad płytą i przygotowań do koncertu sylwestrowego. Na finał szykuje dla fanów pewną niespodziankę... Szczegóły już wkrótce. Oczywiście na Plotku.


Pożegnanie Górniak z "Tańcem z gwiazdami":

 

Smutny Janek:

 

Sancita

 

Zobacz także:

TZG: GÓRNIAK ODPADŁA TUŻ PRZED FINAŁEM

Pożegnanie z Górniak. Pyrek i Staliński W FINALE "TZG"

Więcej o:
Komentarze (82)
"TzG": Jak Górniak przyjęła werdykt widzów?
Zaloguj się
 • asja69

  Oceniono 42 razy 32

  Bardzo dobrze to przyjęła i podziękowała wszystkim z klasą. A że jej łezki popłynęły, to każdy się tego spodziewał. Ona już taka jest, ale i tak ją lubię.

 • toj

  Oceniono 35 razy 25

  EDYTA JESTEŚ WIELKĄ POLSKĄ ARTYSTKĄ,PIĘKNĄ, UTALENTOWANĄ KOBIETĄ Z KLASĄ!!!!!!!!!!Gratuluję-URODY,WDZIĘKU,KULTURY I TALENTU!!!!!!!!!

 • raaen1

  Oceniono 30 razy 24

  Nie rozumiem dlaczego akurat w jej przypadku sa takie dziwologągowate opinie na temat wzruszenia sie po wysłuchaniu decyzji...każda z par która odpada,we wszystkich edycjach,a juz zwłaszcza tych kilka ostatnich par bardzo sie wzruszaja i najczęsciej płyna łzy.Ale Edyta została z tego bardziej rozliczona niż inni.I, jak na ironie losu, własnie nie rozbeczała sie,ale przyjęła decyzję z klasą!Ale co niektórym tutaj komentatorom nigdy sie nie dogodzi-kłapaliby gdyby beczała,kłapaliby tez jakby przyjęła to sztywna jak posąg...

 • justysiauk

  Oceniono 46 razy 24

  A ja uważam,że Edytka bardzo ładnie podziękowała,może i jest czasem z niej histeryczka ale co przeszła to tylko ona wie ile ją to kosztowało.Bardzo poruszające pożegnanie.

 • truskawa23

  Oceniono 31 razy 19

  wielka szkoda ze odpadli

 • sensacja

  Oceniono 31 razy 19

  Wyglądało to tak, jakby Edyta była przygotowana do swojej roli, a biedny Kliment został całkowicie zaskoczony.

 • zobar

  Oceniono 64 razy 18

  Uwielbiam Edytę Górniak i współczuję tym którzy jej zazdroszczą. Wspaniale śpiewa i pięknie tańczy, szkoda że odpadła bo powinna wygrać, tak jak powinna wygrać Natasza Urbańska i Justyna Steczkowska.

 • edyta38

  Oceniono 23 razy 17

  teraz powinni msie wstydzić wszyscy co sądzili ,że program jest usawqoiny a tak naprawde to zazdrosc ich zzerała i teraz pewnie sie cieszą że edyta odpadła

 • azlotko

  Oceniono 21 razy 17

  Ale oni umieja sie zachowac, wydaje mi sie ze R. Majdan zachowal sie okropnie i nie podziekowal nawet partnerce...wiele osob bylo takich ktore nie zachowaly sie ladnie...a mozna sie wzruszyc naprawde!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX